Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit csináltok azokkal a dolgokkal, amiket az exetektől kaptatok /rá emlékeztetnek?

Figyelt kérdés
Kidobjátok vagy megtartjátok? Főként apróságokra gondolok most, amiket az ember nem szokott visszaadni.

2017. jan. 10. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

én nem dobnám ki, csak elraknám hogy ne legyen szem előtt

persze biztos attól is függ, hogy milyen volt a kapcsolat és a szakítás

2017. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én eltenném egy szebb dobozba (vagy rögtön abba, amit az illető adott) és eltenném valahová mélyre, ahol tudom, hogy biztonságban van, de nincs is szem előtt. Néha elővenném nosztalgiázni, de nem társítanék hozzá semmilyen más érzelmet.


Ez az életem egyik szakasza volt és az adott ex pedig az életem része. Ezt még az "új" társ is megértené. (Ha normális, márpedig az, különben nem lennék együtt - illetve én sem vinném túlzásba a dolgot, sőt, ha havarja akkor elteszem olyan helyre ahol még én se nagyon férek hozzá. A padlás egy eldugott zugába egy jól elzárt helyre).


És nem tagadnám le a létezését, mivel ez a múltam része. Sajnos így vagyok önmagam, ezt el kell fogadnia annak aki szeretne. Ez is a "pack" része. Ahogy én sem bántanám Őt ezért.

2017. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előzőhöz hasonlóan én is megőrizném, dobozkába tenném.

Bár én gond nélkül viselem pl. az ékszert is, nem zavar,hogy már nincs az életembe akitől kaptam.

2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is az előzőekhez hasonlóan elraknám őket egy dobozba... néha szeretek nosztalgiázni, és bejönnek az emlékek is, hogy milyen kis naiv voltam régen ... vagy épp, hogy milyen jó volt, vele attól függően, hogy miképp váltunk el...


De nem hordanék semmit és hagynék elől semmit, hogy az aktuális Páromat ez ne zavarja... (Hisz engem is zavarna, ha az extől kapott tárgy elől lenne... az a múlt.)


De néha jó visszagondolni...(még, ha már nem is érzünk irántuk semmit)

2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobtam mindent. Nem azért mert dühös voltam vagy ilyenek, mert egyébként normálisan váltunk el, ugyan nem azonnal de egy nagytakarítás következtében úgy éreztem felesleges őrizgetnem őket.
2017. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Betüzeltem.
2017. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van mit kidobtam, a parfümöt másnak adtam (nem is értem, hogy gondolta, hogy szeretem az édes illatokat), de van, amit megtartottam.
2017. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy visszaadom neki, vagy kidobom. Nem tartogatok semmilyen szemetet.
2017. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először pentagrammát rajzolok, majd a közepére dobálom az összeset, és rituálisan elégetem.
2017. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -M-90 válasza:
Én is elégettem, mellette meg iszogattunk a haverokkal meg élet bölcsészkedtünk. :D Ami olyan volt odaadtam másnak... Nem akartam látni semmit ami vele kapcsolatos... Jó igaz dühös is voltam és nem szépen váltunk el...
2017. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!