Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

3 napja szakítottunk a barátommal én nagyon nehezen viselem az utóbbi másfél napban nem ettem csak pár falatot..

A munkatársai szerint őt is nehezen érintette, csak ül , szűk szavas válaszokat ad, és ki vannak sírva a szemei!

Ma láttam őt, erre az arcomba röhögött..csak előttem próbálja magát keménynek mutatni?

Én már nagyon bánom hogy ez történt , tiszta szívből..

Én 22

Ő 26


2019. okt. 27. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb ember, aki nem tud rendesen szakítani. Gratulálok. Mikor unjátok meg ezt a hülyeséget, miért kell még szakítás után a másikat figyelgetni meg informálódni róla? Letiltani minden platformról, elkerülni, elfelejteni, kiheverni. Nem még nyavalyogni meg nézegetni, hogy nit csinál...
2019. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok, ki kezdeményezte?
2019. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kezdeményeztem
2019. okt. 27. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem hoztál valami megfontolt döntést. Ha az lett volna, akkor nem érdekelne, hogy ő hogyan viseli, egyáltalán nem érdekelne, hisz el akartál tőle szakadni.


Miért szakítottál, megcsalt?

2019. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nehezen viselitek és már megbántad még helyre lehet hozni.3 nap nem hosszú idő.
2019. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nyilvan nem esett neki jol, mivel nem o kezdemenyezte a szakitast. De arrol egy szot nem irtal, hogy miert tortent. Ugy dolgozza fel mindenki, ahogy tudja, nem kotelezo neki mindenki elott martirkodni. Lehet, hogy latja rajtad, hogy megbantad, de osszeestel a szemeben es ennyi volt.
2019. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!