Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után egyedül boldogul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után egyedül boldogulni, hogyan?

Figyelt kérdés
7 éves párkapcsolatom közeledik a végéhez, érzem, hogy rövidesen szakítani fogok. 28 évesek vagyunk mindketten. A barátom sokkal talpraesettebb, mint én, neki elég széles szociális hálója van, vannak barátai, jó kapcsolata van a családjával, egyedül is boldogulna. Én viszont sokkal visszahúzódóbb vagyok, a barátaim kikoptak mellőlem az évek során és inkább az ő barátaival vagyok jóban, de közel sem olyan szorosan. A családommal rossz a kapcsolatom, nagyon toxikusak, így a páromon kívül kb nincs senkim, ami most elég ijesztőnek tűnik. Ha valaki már volt hasonló helyzetben, hogyan lehet így boldogulni, kinek mi segített?

ápr. 25. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Én segitek, nincs párom! Szívesen megismernelek! Írj Rám privatban

Koszi

ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha dolgozol és olyan helyen, ahol vannak kollégáid és neadj isten még jó a közeg is, ott azért az elég egy bizonyos szintű szocializálódásra.


Egyébként meg egyedül is csomó programot lehet csinálni, de ezt meg a büdzséhez kell igazítani.


Egyébként ezt csak az agyad generálja, hogy ijesztő. Az első időszak lehet rossz lesz, de egyébként meg szép időszak is lehet, hogy tényleg azt csinálhatsz amit akarsz.

ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"a barátaim kikoptak mellőlem az évek során"

Keresd meg őket, és barátkozz új emberekkel is.

ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagy, felnőtt ember, valószínűleg dolgozol, nem fogsz utcára kerülni, lesz mit enned, ha nem a barátodon éled ki a szociális igényeidet lesznek körülötted kolléganök, vagy régebbi barátnők, vagy unokatesók akikkel eddig nem foglalkoztál, mert nem "kellett".

Ha nagyon unatkozol, vagy kell egy kis önbizalom löket, vagy akár egy új pasi, akkor tinder.


Magadnak beszéled be, hogy nehéz lesz boldogulni.

Csomó ember csinálja napi szinten ugyanazt, amit neked kell majd, úgy, hogy sokkal kevesebb lehetőséget tartogat neki az élet, mint neked.

ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Veled egy idős nő vagyok , írj ha gondolod privatban és elmesélem az én sztorimat . (Nekem még egy macskám se volt . )
ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!