Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagynátok a párotok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotok, ha adódna egy jobb lehetőség?

Figyelt kérdés
Ha valaki kedvesebb lenne, okosabb, szebb, gazdagabb, jobb az ágyban és hajlandó lenne járni veletek, akkor elhagynátok?

2019. okt. 28. 19:39
1 2
 1/18 LazyJones ***** válasza:
76%
A párom azért a párom, mert nincs nála jobb lehetőség. Ezen nem változtat az, hogy más mennyivel okosabb, szebb, gazdagabb, a jobb az ágyban rész meg ki sem derülne.
2019. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

"A párom azért a párom, mert nincs nála jobb lehetőség."


Tévedés. Azért, mert akkor nem volt jobb lehetőséged, amikor járni kezdtetek.

2019. okt. 28. 19:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kismillió ilyen van.
2019. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 LazyJones ***** válasza:
76%
#2 Tévedés. Amikor csak barátnőim voltak, igaz volt a te állításod a maga módján. Azóta viszont megismertem a páromat. Aki nem a barátnőm, nem a partnerem, nem szimplán a nő, akivel vagyok, hanem A Párom. Nála pedig hiába szebb valaki, okosabb, vagy gazdagabb, sosem tudná megadni azt, amit ő - azok továbbra is barátnők, szeretők, csajok, partnerek lennének, de sosem lehetne egyikük sem a párom.
2019. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem mert a kapcsolatban nem csak a párom a lényeg, hanem az is, amit kivált belőlem, ahogyan együtt működünk. Ehhez az ő személyisége kell nem másé és ugyna minek cserélnék le egy jól működő kapcsolatot, amiben boldogok vagyunk? Nekem ez így tökéletes. :)
2019. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy párkapcsolat nem választás hanem döntés kérdése. Nem azért működik mert a párod a legszebb vagy a legokosabb akit ismersz. Hanem mert ő az akit szeretsz és akivel határozottan le akarod élni az életed. Akinél nem kell jobb. Elég durván érzelmi analfabéta lehet aki úgy választ párt, hogy na ki a legokosabb akit ismerek. Ez kevés egy jó kapcsolathoz. Szeretem a páromat, számomra tökéletes. Nem találkoztam ennyi év alatt sem olyan emberrel aki jobban megfogott volna vagy több jó tulajdonsága lett volna. Biztos volt aki okosabb vagy jóképűbb volt nála de ez nagyon kevés.
2019. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak "beérte" valakivel, pl hogy ne legyen egyedül, az biztosan elhagyja, ha adódik jobb lehetőség. Aki viszont "választotta" a párját, az nem hiszem, hogy egykönnyen elhagyja, hiszen azt választotta, amire vágyott, és az a személy boldoggá teszi és viszont.
2019. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A parkapcsolatomat apolom, nem a szomszed fujet.
2019. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
A fene tudja, hány jobb lehetőségem lehetett volna (ahogy neki is). De nem is figyelem, nem érdekel. Biztosan van milliószor jobb parti a férjemnél. Csakhogy a férjem a társam. Akivel eldöntöttük, hogy együtt akarjuk leélni az életünket. Akivel ígéretet tettünk, hogy kitartunk egymás mellett jóban, rosszban, betegségben, épségben, szegénységben, gazdagságban. Nem tudom Kérdező, az olyan kifejezések, mint a szeretet, tisztelet, megbecsülés, elfogadás mondanak-e neked valamit.
2019. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudod, hogy jobb az ágyban?
2019. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!