Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik voltak már szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már szexkapcsolatban: Titeket mennyire viselt meg a "szakítás"?

Figyelt kérdés
Ha a másik fél vetett véget az egésznek, Titeket hogy érintett?
2019. okt. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nem viselt meg, főleg mivel már a kapcsolat alatt rájöttem, hogy ilyen szempontból nem illenék össze egyáltalán azzal az emberrel. Inkább csak azért akartam kicsit, hogy szerelmes legyen belém, hogy büszkeségből elmondhassam, hogy én szinte bármit megkaphatok, de ez persze nem történt meg.
2019. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire. Csak a hülye nőket viseli meg, akik náluk jó pár kategóriával jobb pasival szexelnek, mert azt hiszik, hogy így majd "megfogják".
2019. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Nagyon nem ertek egyet
2019. okt. 29. 23:30
 4/11 dot. ***** válasza:
64%

Én alapból az elején megbeszéltem vele, hogy ennyi és több nem, csak szex és kész, ha valamelyikünk megunja akkor szólhat bármikor hogy legyen vége.. Amúgy a lánnyal nem járnék mert stílusa nem jön be és kövérebb is volt mint az ideálom, szóval nekem is csak dugásra kellett.

8hónapig járkáltunk össze heti 2-3x, aztán ő mondta ki azt hogy legyen vége, én elfogadtam és kész, kerestem mást :)

25F

2019. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha csak szex volt és jó, akkor az rosszul esett,de hamar túl tettem magam.A mostanit viszont nehéz lenne elfelejteni annyira passzolunk.Ilyet nem biztos hogy találnék.Remélem nem is kell.Egy nő.
2019. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Mi az oka? Talált mást?

Elfogadod ebben az esetben.

Viszont, ha nincs 3.fél akkor elmondanám, hogy többet érzek iránta.

2019. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ miért. Ha csak azért mert rámunt roppant csalódott lennék h még szexre sem kellek. A jó pasik hamar túladnak a nőn, ha nincs semmi extra.
2019. okt. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Többször is szakítottunk, és megviselt, igen. Nő vagyok, és én is szakítottam. Egy ilyen kapcsolatom volt. Érzelmileg belementem, pedig tudtam,hogy párkapcsolatként nem működne.Nem voltam Hozzá őszinte, nem mondtam ezt el Neki,bár bizonyára tudta.Pont ezért sosem lesz ilyen kapcsolatom több, erre nem mindenki alkalmas, én sem.
2019. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez benne van az indulasnal. Ha belemegyek ilyenbe, utana nem rinyalok.
2019. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon. Mert nem voltam tisztában a szexkapcsolat lényegével.

2-3 hétig szenvedtem mint a kutya,....aztán úgy voltam vele hogy lesz@rom, nekem több jár ennél.

2019. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!