Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az az időtartam, amire azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az időtartam, amire azt szokták mondani, hogy ennyi idő múlva ír rád újra egy szakítás után, ha még valahol érdekled?

Figyelt kérdés
Mintha 2 hét rémlene.
2019. okt. 30. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
2 hét már nem egészséges a töltött káposzta eltárolásához. Megromlik. 31F
2019. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Asszem van egy ilyen (szerintem bullshit) mítosz, hogy 60 napig szigorúan tilos kommunikálni. Még Youtube-on is található erről videó ("no contact period")

A "guruk" esküsznek rá, hogy ha betartod, akkor a másik félnek lesz ideje átgondolni meg elkezd hiányolni.

De szerintem hülyeség.

2019. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

En nem birnek ki 2 hetet h ne irjak rad ha szakitottunk volna. De nem szakitottunk es nem is jottunk ossze. Igy azt mondom : 12 nap!


23N

😂😂

2019. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik exem elsőre 3 hónap után, másodjára 1.5 év után.
2019. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 év
2019. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt kategória, helló!

Nincs ilyen...

2019. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!