Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyötör a bűntudat és egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyötör a bűntudat és egyszerűen nem tudok magamnak megbocsájtani! Tényleg rossz ember vagyok? Hosszú lesz!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Van egy barátom akivel januárban volt 2 éve hogy együtt vagyunk. Viszont akkor nagyon sokat veszekedtünk és nem találtuk meg a közös hangot és szó szerint elmenekültem abból a kapcsolatból. Annyira elmenekültem hogy az új munkahelyemen megismerten egy fiút akibe szerelmes lettem viszont az exem nem mondott le rólam. Volt hogy sírva könyörgött hogy megváltozik pedig alapvetően ő soha nem volt hibás ebben. Én voltam a hülye viszont ez a fiú elcsavarta a fejem. Annyira elcsavarta hogy sajnos akarva-akaratlanul is bántottam az exem szóbelileg. Nem érdekelt akkor hogy meg bántom vagy akár a földbe tiprom. Nagyon csúnyán beszéltem vele, sőt nagyon csúnyán is bántam vele amit utólag nagyon bánok. Kiderült viszont hogy ez a fiú aki megtetszett csak szexre kellettem neki és amikor 1x-2x-többször megvoltam neki már mehettem is. Ott jött a mélypont ami sajnos a mai napig is tart. Rájöttem hogy milyen mocskos/undorító ember voltam és egyszerűen azóta semmi sem segít. Persze az exem akivel megint járok visszafogadott és nem haragszik rám de nekem helyette is fáj ez az egész. Szerinte semmiség de még belegondolni is rossz hogy mennyire szemvedhetett. Azóta minden éjjel sírok. Addig sírok amíg el nem alszok. Nem hagy nyugodni az érzés hogy én ilyent tettem. Lehet hogy nem hangzik olyan szörnyűnek de én hónapok óta a poklot élem meg ez miatt. Undorodom magamtól és a testemtol is mert odaadtam magam olyan személynek aki csak ki használt. Persze a barátom imád, látszik is rajta de nem tudok egyszerűen megnyugodni.

2019. okt. 30. 03:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Igazából nem vagy bűnös. Egy kapcsolat nem arról kellene, hogy szóljon, hogy veszekedés veszekedés hátán. Ideig óráig el lehet viselni, de ha az ember képtelen tenni érte, hogy ne az menjen, abban a kapcsolatban tovább maradni nem lehet.

Te már nem voltál szerelmes az exedbe. Belezúgtál a másikba, aki viszont csak kihasznált.

Igazából, az, hogy vissza mentél az exedhez, csak azért tetted, mert nem akarsz egyedül maradni. De ha voltak gondok régen, azok időnap után megint előfognak jönni és megint le fogsz lépni.

Ezen kár sírni, hogy lefeküdtél valakivel, élvezted a helyzetet, élvezted, hogy élhetsz. Nem voltál együtt az exeddel, nem csaltad meg így.

Hányan fekszenek le nap mint nap olyannal, akik nem a párjuk, vagy pont, hogy a párjuk ellenében? Ők miért nem sírnak? Szerintem le kellene zárnod a kapcsolatod, kicsit kutatni önmagad és amikor úgy érzed, hogy jobban vagy, akkor keresni egy kapcsolatot.

Mert kb most csak a bűntudatod végett vagy újra vele.

2019. okt. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ezt úgy hívják, hogy karma..
2019. okt. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az hogy visszamentel az exedhez nagyobb hülyeség volt mint hogy lefekudtel azzal a másikkal. Csak azért vagy az exeddel mert nincs ló jó a szamár is. Undorító.
2019. okt. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Hagynod kellett volna az exedet továbblépni. Ugyan oda fogtok kilyukadni, ugyan ez lesz a sztori vége.
2019. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Karma...
2019. okt. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha egyedül nem sikerül megoldani ezt lelkileg, nyugodtan kérj segítséget, nem szégyen. Keress pszichológust, vagy menjetek párterápiára, mondjátok el szakembernek kapcsolatotok egész történetét és kérjetek segítséget. Nem tudom, nem tudhatom, milyen veszekedések voltak, mennyire menthető/nem menthető a kapcsolat.
2019. okt. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd az lesz, hogy a kapcsolatnak megint előjönnek a bajai, tenni megint nem fogtok érte és újra jön egy 3.
2019. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne tudatosítani, hogy ne a szex legyen a csúcspont két ember kapcsolatában. Úgy értem, fontos és csodás élmény, de miért kell mindjárt más ágyába bújni, ha vége a régivel, vagy adott esetben problémák lépnek fel a kapcsolatban, ugyan szakítás nélkül?

Senki sem hajtott a másik ágyába. Ti nők olyan könnyen bedőltök pár üres szónak, hamis ígéretnek, egy csipetnyi törődésnek elhintett csábításnak.

2019. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, hogy békülj ki önmagaddal, mert elveszted újra! Buta voltál, tapasztalatlan ez volt a tanulópénz... az a lényeg hogy tanulj belőle és most minden energiádat fektesd a barátodba és a kapcsolatodba...
2019. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A barátomat szeretem. Nem azért jöttem vele össze mert jó a szamár hanem igazából szeretem. Csak igazából elvakított a harag amit a fiú táplált belém.
2019. okt. 30. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!