Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eldobna majd megbánja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobna majd megbánja?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párkapcsolatban élek két és fél éve. Leginkább minden rendben jól megvagyunk, legalábbis ezt hittem. Néha szoktak veszekedések lenni, összekapunk valamin, de utána megbeszéljük és minden rendben. Ismerősi körömben amit szoktam látni az sokkal durvább veszekedés. Eleve mi nagyon ritkán emeljük fel egymás ellen a hangunkat.

Viszont már többször is volt, hogy egy ilyen után közölte a barátom, hogy befejezte. Utána meg mindig azzal jött, hogy megbánta és mégis szeret. Na most engem ez a szakítsunk de mégse helyzet kikészít. Eleve ilyenkor mindig azt érzem, hogy mennyire könnyen félre tudna dobni mindent. Na meg később sokkal nagyobb problémák is lehetnek még, és majd akkor is csak így egyszerűen közölné, hogy befejeztük? Akkor mi lenne?

Szóval tanácstalan vagyok. Tavaly nyár végén volt utoljára olyan veszekedésünk ami után azzal jött, hogy szakítsunk és most több mint egy év után megint. Szakítani akart, majd jött, hogy átgondolta és hiányoznék neki, meg szeret.

Én viszont attól tartok nem fogok egy hamar túllépni ezen. Mivel már egy éve nem volt nála ilyen, azt hittem többet nem lesz, és hogy már elég erős a kapcsolatunk. Igen én is hibás vagyok, mindketten hibásak vagyunk. De én soha nem közöltem vele csak így, hogy akkor szakítsunk, mindig ő hozakodott elő ezzel, és ilyenkor azt érzem, hogy mennyire könnyen félre tudna dobni mindent.

Nem tudom mi legyen.


26N



2019. nov. 1. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat szerint, aki azzal dobálózik, hogy szakít, az előbb-utóbb meg fogja tenni. Csak idő kérdése az egész. Ha veled képzelné el a jövőt, akkor ilyesmi még egy veszekedés után se merülne fel benne.
2019. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem most ért véget egy màsfél éves , érzelmi hullàmvölgyekkel tarkîtott kapcsolatom. Ezalatt négyszer szakítottunk, hol hàrom napra, hol két hétre. Önbizalmam, a kapcsolatba vetett bizalmam totàl odalett. Minden reggel úgy ébredtem, hogy lehet ma lesz vége. Belefàradtam, feladtam.
2019. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor az az állás, hogy szakított ha jól értem.

Hagyd ennyiben, mi jobbra számíthatbál?

2019. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nálam az első szakítás után kapott egy esélyt, mert hibázott. Nem igazán tudott változtatni a természetén (kötekedő, sértődékeny, konfliktuskereső ember volt) és még elvárta azt, hogy mindig neki legyen igaza. Ez önzőség volt részéről. Végül ő dobott, mert egy kicsit el kezdtem nyomozni utána. Egyébként ez nem volt jellező rám, pl. még a telójába sem néztem bele max. engedéllyel. Hozzáteszem nagyon sokszor hazudott, néha elletmondásosos dolgokat állított a múltjáról, magáról és én már ezeket a dolgokat nem tudtam hova tenni és hogy miért nem nem volt velem őszinte. Végül ő szakított velem, sajnálom is egyben meg örülök is, hogy vége lett. Azért voltak persze szép emlékek is róla, de nyugodtabb vagyok azóta, amióta megszabadultam tőle.
2019. nov. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
És 19 hónapig jártunk. Úgy érzem eleget tűrtem, ezek már nem fértek be nálam egy párkapcsolatba...
2019. nov. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3-as:


Nem szakított. Csak szakítani akart. De ezt le is írtam. És pont az a lényeg, hogy párszor amikor vita volt, ő azzal jött, hogy szakítani akar, de végül mégse tette meg.


4-es, 5-ös: Sajnálom. Viszont nem értem ez hogy jön az én kérdésemhez. A párom velem nem szakított, csak többször is akart. Úgymond ezzel dobálózott. És azt se mondanám, hogy kötekedő, meg konfliktuskereső. Minden rendben szokott lenni. Néha vannak összezörrenések, de ennyi. Viszont ő ezeknél néha szakítással dobálózott. Két és fél év alatt, kb 5-ször volt ilyen részéről.

2019. nov. 8. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szakitott az jo, de ha ezzel zsarol az mar nem igazan. De egyebkent elsore nalunk is ez volt, hogy szakitani akar, vege, aztan meggondolta magat. Masodjara mar viszont nem jatszottuk ezt el. En reszemrol legalabbis tenyleg vege. Ilyenekkel nem szabad jatszadozni.
2019. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!