Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan, hogy szakít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy szakít egy nő ideiglenesen, mert félrelép és ki akar próbálni valaki mást addig? Aztán megbánja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Az általad irt nőci, az pofára és két szék közé esett.
2015. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az esetek 75%a ilyen.

18/L

2015. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem anno előfordult, szakítottam, majd kibékültünk, de abból a kapcsolatból később sem lett semmi.
2015. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint a félreélépésből nem lett?
2015. szept. 8. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyikből sem lesz semmi. Tapasztalat.
2015. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen,de ezcsak is rossz kapcsolatban fordulhat elő!
2015. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEM léptem félre, szakítottam, még mielőtt lett volna valami a másikkal. És abból sem lett semmi, meg a másik kapcsolatból sem. Az tartott még pár évig, de végül elváltunk.
2015. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pofára esés. Én azt mondanám, menj, aztán probálkozz még
2015. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!