Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gyakran gondoltok az exetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran gondoltok az exetekre?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 17:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szex hiányzik vele.
2019. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, még nagyon friss a szakítás. Sajnos inkább a negatív dolgok jutnak róla eszembe, nem tudom hogy miért.
2019. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok, egy exre nagyon sokat gondolok, sokszor álmodom is vele pedig több mint 10 év eltelt azóta. Amit anno vele átéltem azt soha többé nem fogom, ezzel tökéletesen tisztába vagyok. Elégedett vagyok a mostani életemmel és úgy tekintek a múltra mint egy álomvilágra, mint egy fikcióra.
2019. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"12" válasz

A szakítás sajátossága, hogy kezdetben a partner hiánya miatt szenved az ember, aztán a sérelmek miatt lesz dühös, mérges. Azt szokták mondani, hogy amikor már elérted a mérges szintet akkor vagy alkalmas arra, hogy lezárjad a múltat, tanulj a hibákból és tovább lépjél.

2019. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát kb mint a 13as. Pont tegnap álmodtam vele megint, eléggé rányomta a napomra azt a fura nosztalgikus hangulatot. Van, amikor hónapokig eszembe sem jut, aztán csak történik valami, amiről eszembe jut, vagy álmodom vele. Tisztában vagyok, hogy sok idő eltelt azóta, ha találkoznánk újra nem érezném ugyanazt, mint akkor.
2019. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van barátnőm.



... de most pont egy olyan számot hallgatok amit egy múlt beli lánynál ismertem meg és hallgattam agyon.

(Nem ex, de volt pár dolog köztünk és elég fontos szeméyl volt)


Még jobb hogy közben találtam rá erre a kérdésre.


https://www.youtube.com/watch?v=HqNaGicLmcg

2019. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak ha valamivel kapcsolatban eszembe jut. Mint például ahogy az előző is írta, egy szám, egy tárgy, egy élethelyzet.
2019. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!