Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig gondoltok az exetekre?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után nincs már a fejetekben napi szinten az ex?

2016. dec. 25. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Volt már olyan, hogy szakítás előtt sem igazán gondoltam rá gyakran, akkor elég hamar- egy-két héten belül már teljesen megfeledkeztem róla. De volt olyan is, amikor teljesen váratlanul, minden előzmény nélkül ő szakított, és utána én még jó másfél-két évig (a kapcsolat önmagában nem tartott ennyi ideig...) gondoltam rá rendszeresen.


Nincs általános recept.

2016. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amíg meg nem ismerkedtem mással. pár hónap (pedig én szakítottam)
2016. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szakítottam vele, de minden nap eszembe jut. Mi lett volna ha együtt maradunk, hol tartanánk. Van új kapcsolatom, de az exszel boldogabb voltam.
2016. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindennap eszembe jutnak, de nem úgy, hogy de jó volt, hanem úgy akármiről. És általában a rossz emlékek...

Mindegyiken túl vagyok, de én így vagyok beállítva, nagyon sokat foglalkozom az érzelmekkel (főleg a szerelemmel) és nagyon jó a memóriám, meg elég sok tapasztalatom is van ami jól jön. :)

21/L

2016. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hónapokig sajna, pedig én szakítottam.
2016. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
3-as, mi a fenének vagy akkor a jelenlegivel? Csak azért h legyen valaki?
2016. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# lehet, hogy buszkesegbol. Az en exem csúnyán hagyott el de hamar megbánta. Aztan összejött egy másik lánnyal es bár sosem csinált ilyet, kirakta facere hogy lássam milyen "boldog". Mondanom sem kell, az új csajszi egy egyszerű lány, amilyeneket sosem vett komolyan. Mar 1,5 éve vannak egyutt de a kezdeti pár közös kép meg hírverés ota semmi megnyilvánulás. O is rájött mar hogy velem kellett volna maradnia de az ilyen "mutassuk meg az exnek" stílus utan mar nem fog egy 33 éves férfi odaállni elem es elismerni, hogy tévedett. Persze nem biztos, hogy a 3. hozzászólónak is hasonló a története, csak gondoltam leírom az enyémet, mert sajnos ugy latom a büszkeség nagy úr tud lenni.


Jut eszembe, van ismerősöm aki azt mondta, hogy egobol nem menne vissza exhez, ha belepusztulna a hiányába, akkor se, mert ha valamit lezárt akkor ott nem alazkodik meg...

2016. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!