Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemnek miért esik jól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek miért esik jól a bosszantásom, ha ő is akarta a szakítást?

Figyelt kérdés

Korábbi exemmel békében váltunk el, a mostani viszont gyerekesen viselkedik. Nagyon örült annak, hogy végre megszabadul tőlem, azóta mégis engem bosszant, jön utánam. Kétszer már visszautasítottam az ajánlatát, hogy járjunk össze szexelni szakítás után. Azóta mindig feltűnősködik, direkt ott sétálgat a közelemben. Bezzeg előtte, mikor kapcsolatban voltunk, alig sikerült összeegyeztetni egy időpontot, hogy találkozzunk hétköznap, most meg hirtelen heti háromszor összefutok vele véletlenszerűen.


Valaki megmondaná, hogy miért csinálja ezt? Mi a célja ezzel?


2019. nov. 6. 20:15
 1/3 Hellmano ***** válasza:
100%
Neked se lesz már senkivel normális kapcsolatod, amíg el nem küldöd ezt az idiótát..tönkre fogja tenni a kapcsolatod az tuti, ha lesz. Ex-szel soha nem tartjuk a kapcsolatot, majd megtanulod te is. Nem kell békében elválni senkitől, akivel nem működik a dolog minek azzal békében lenni más szinten sok az idióta tudatlan ember, de mind tanulnak belőle, hogy az ex az csak a bajjal egyenlő.
2019. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Savlekotő ***** válasza:
A semminél a szar is jobb. Ha valakit nem akarok az életembe az nem marad benne.. Döntsd el h ez jó neked v nem..
2019. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, megszakítottam vele minden kapcsolatot.
2019. nov. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!