Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tud ő boldog lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud ő boldog lenni?

Figyelt kérdés
Gyermekem apukája itt hagyott minket , azzal a címszóval, hogy neki nincs kedve gyereket nevelni és a napokban beszéltem vele, van 1 uj kapcsolata es boldog. Én meg az anyagi es lelki problemakkal kuzkodve mindennap atmegyek a poklon. Hogy tud ő így boldog lenni?! Ennyire semmibe vesz minket
2019. nov. 11. 17:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tőle is megkérdeztem azt mondta, hogy ő ezzel nem tud most mit kezdeni,neki nagyon jó ott. Az újjal.
2019. nov. 11. 17:23
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Jó isten gyere le..
2019. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő már túllépett, te még nem, ezért a múltba kapaszkodsz. Idővel te is boldog leszel, ha elengeded őt, addig pedig kitartást kívánok.
2019. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Rossz kategóriába írtad, irány a tinirovat !
2019. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjem is nagyon szerelmes volt, rózsaszín köd, semmi más nem érdekelte, csak az új nő. Azóta eltelt 9 év, a nő már 7 éve sehol, én újra férjhez mentem, új életet kezdtünk, vettünk közös házat, a gyerekem számára a férjem a férfi és apakép, nagyon jó a kapcsolatunk, az exem meg engem csesztet, hogy a 13 éves lány miért nem áll szóba vele, biztosan ellene neveltem.
2019. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, teli vagyok tartozásokkal, el vagyok maradva két havi lakbérrel, és már kajára sincs pénzem, mégse aggodalmaskodok és tökéletesen nyugodt és boldog vagyok. A külső körülményeknek nem kell hatással lenniük a belső állapotodra. Ez a te döntésed. Az önsajnáltatással csak megerősíted a szenvedésed.
2019. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Higy tudtál te úgy leelleni egy ilyennek, hogy ez neked nem tűnt fel már akkor? Kutyából nem lesz szalonna, biztosan voltak ennek intő jelei...
2019. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van, aki megrántja a vállát, és mosolyogva él tovább. Ez nem a te szegénységi bizonyítványod.
2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg ne kapaszkodj a multba, gyaszold meg a kapcsolatot es engedd el. Leszel te meg boldog hidd el. Amugy is, egy ilyen fereg (bocsanat) miatt nem erdemes onsajnalatba csuszni. Ott van a gyereked, belole merits erot es gondolj a jovore. Latod hogy egy bunko... bunko, taplo emberekkel nem erdemes foglalkozni. Nyiss masok fele idovel, jobb lesz majd.
2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne lehetne boldog??


Ezek alapján aki szakít senki se legyen boldog?

2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!