Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az első nagy kapcsolatom után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy kapcsolatom után már nem tudok egyedül olyan boldog lenni, mint régen?

Figyelt kérdés

Most már örökké lesz bennem egy űr, ha nincs épp senkim?


Már több mint 1 év eltelt, de mégis olyan szarul érzem magam, és kb. minden második, ha nem minden nap eszembe jut.


Utoljára pár hónapja tudtam hosszabb ideig nem gondolni rá, és betöltöttnek érezni ezt az űrt, és akkor is azért, mert volt egy lány, akivel úgy éreztem, hogy vele végre összejön valami hosszabb távon.


De nem jött össze, és megint ugyanaz az érzésem van. Régen is nagyon sok hobbim volt, most még több van, sokkal jobb ember vagyok, sokkal tapasztaltabb, blablablabla, mégis nem érzem magamat olyan boldognak, mint anno.


Lesz ez még máshogy?

Olyan gyengének érzem magamat, hogy valakire szükségem van ahhoz, hogy teljesen boldog legyek :\


2018. okt. 24. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el, lehet, hogy nem egy-két év, hanem tizen sok év múlva fog jönni valaki, akiről tudni fogod és érezni, hogy messze túl tudja haladni azt, aki eddig az érzelmeidben etalon volt. Aztán hogy mi lesz belőle, az már sok mindentől függ: családosak vagytok-e,gyermekekkel, vagy anélkül, singlik? A többi már csak a pillanatnyi helyzeteteken múlik, hogy lesz vagy nem lesz a dologból valami.
2018. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1+ Nálam is volt ilyen. Szóval a forrás, elég hiteles.
2018. okt. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!