Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan akinek jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek jelenleg van párja de ő nem néz ki olyan jól mint az ex?

Figyelt kérdés
Mennyire számít hogy az ex jobban néz ki a jelenlegi párodnál? Vagy ez nem meghatározó?
2019. nov. 13. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem a jelenlegi párját tartja a legszebbnek, akkor nem szereti igazán.
2019. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én vagyok az ex, összejárok az exemmel, pali nem tud róla. Elég sokat tudnék mesélni.
2019. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1 ez nagyon aranyos.

Egyetértek ezzel.

2019. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Relatív ez a "jobban néz ki" dolog. Most ha így a tömegek véleményét nézzük akkor igen, azt mondanám, hogy az exem jobban nézett ki. Fiatalabb volt nyilván (a férjem 10 évvel idősebb nálam), egy ideig a hasa is kockás volt ilyesmi. Páromnak volt mindig egy kis pocakja.

De hogyha az összhatást nézzük a férjemet ezerszer jobbnak és szebbnek találom már csak a nagyon erős érzelmi kötelék miatt is. Olyan személyisége van ami bármikor pótol egy kockás hasat, a vonzalom és szexuális töltet is nagyobb közöttünk mint az exemmel.

2019. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem minden.
2019. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
En mindegyik volt csajom jelenlegi faszijanal jobban nezek ki.
2019. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs senkim, de jobban nézek ki a volt barátnőm jelenlegi párjától. Ezt az exem is beismerte.😂
2019. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
Mindig az aktuális barátnőmet tartottam a legszebbnek. Aki nem tartja annak a párját, az nem szereti őt.
2019. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én láttam olyat, hogy valaki egy bombanő után egy teljesen átlagos csajjal jött össze, de biztos megvolt az oka, lehet, hogy az utóbbinak szebb volt a személyisége.
2019. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!