Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, (vagy van jelenleg) valakinek olyan kapcsolata, ahol a párja szinte mindent megakart szabni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nagyjából átakart formálni, megmondta, mit szeress, miről mi legyen a véleményed, mit kellene csinálnod, hogy kellene kinézned, szóval, a legapróbb részletekig kigondolta az életed...tapasztalatokat várnék! :)
2014. szept. 4. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki az a marharépa aki ilyen emberrel együtt van?
2014. szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nem.. az sem komplett, aki ilyet eltűr. A kutyájának a ruháját szabja, ne az én dolgaimat.
2014. szept. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, de kiszerettem belőle, szétmentünk, és ez így volt jó.
2014. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen partnerem, de tudtommal az egyetlen nője voltam az illetőnek, akinek mindent hagyott, nem akart formálni.Mondjuk magamtól is tudtam azonnal, ha valamit javítani kellett. Az utánam következőkkel kivétel nélkül ezt művelte mint amit a kérdésedben leírtál.
2014. szept. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, én meg annyira szerettem, hogy hagytam....Megmondta, mit nézhetek a tv-ben, mit olvashatok a neten, mit csináljak éppen itthon, kivel beszélhetek, miben higgyek...jó hülye voltam :D
2014. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen a válaszokat! :)

Kedves 4.-es válaszoló, hogy hogy téged nem akart formálni a volt párod?

5. válaszoló, emiatt szakítottatok végül? A kapcsolat alatt nem szenvedtél emiatt, hogy mindent megmondott neked?

2014. szept. 4. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, ez azóta is egy kérdőjel nálam:D Lehet ráérzett, hogy nem hagynám magam? lehet, nem tudom.


4-es voltam

2014. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5. ös vagyok. Nem emiatt szakítottunk, sajnos más okból. Igazából engem abszolút nem zavart, sőt, inkább fel se tűnt, amíg nem szakítottunk és nem mondták a barátnőim, h kicsit beteges volt, hogy mindent meg akart szabni nekem.
2014. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!