Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után még néha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után még néha együtt aludni meg szexelni, a férfi olyankor már nem tiszteli a nőt?

Figyelt kérdés

Ha a nő még szereti, de a férfi is, csak racionálisan lezárta a kapcsolatot.

Lassabban lesz az ember túl rajta így, mintha elvág minden kontaktot?

Tapasztalatok esetleg?



2019. nov. 21. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tiszteletről van szó... Szerintem inkább érzelmileg nem egészséges. Sajnos voltam ilyen helyzetben, úgy mentem bele, hogy nincsenek úgysem már érzelmeim... A francokat nem. Teljesen tönkrementem abban a pár hétben, nagyon depressziós lettem. Kedves volt, úgy ért hozzám, mint a kapcsolatban, de ez mégjobban betette a kaput nálam.


Az ember az exével jobb, ha két lépés távolságot tart mindig.

2019. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
88%

Jóval lassabban, igen. Időhúzàsnak, hitegetésnek kivàló ez a hozzààllàs.


Jobb mindent kölcsönösen lezàrni, és engedni a màsikat menni a maga útjàn.

2019. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem egyeseknél a "szakítás" szó mit jelent. Nálam speciel azt, hogy nem tarom az exemmel a kontaktust semmilyen formában. Mi próbáltunk volna békében elválni (nem töröltük, tiltottuk egymást), de nem ment, mert tovább vitáztunk, így tiltottuk egymást és végleg lezártuk. És jobban jártunk...
2019. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!