Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hatásos lehet pár férfi arcon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos lehet pár férfi arcon legördülő könnycsepp, így az utolsó találkozó alkalmával?

Figyelt kérdés

Ma látom utoljára a barátnőmet. Szakított velem a sok veszekedés miatt. Állandóan ő jár az eszemben, és néhány könny is legördült az arcomon érte.

Nos, ha nála sem tudom ezt visszafolytani, és ismét megtörténik ez, elérhetek vele valamit? Vagy szánalmasnak, és gyenge férfinak fog tartani?!

Nagyon büszke embernek ismert meg, ő is nagyon büszke lány.

Telefonba azt mondta, hogy nem hisz már bennünk, és lezártnak érzi most, de lehet megfogja bánni...:/


Szóval tartsam magamban az érzéseimet, vagy mutassam ki?


22/F

20/L



2013. aug. 8. 07:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
49%
Szánalmasnak fog tartani! Legalább az önbecsülésed őrizd meg! Egy férfi nem sír! Sírjon a lány a férfiért! (ha akar)
2013. aug. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy így is sok érzelmet fojtottunk el ebben a kapcsolatban.
2013. aug. 8. 08:05
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Mutasd ki az érzéseidet.Ha van még érzés benne irántad, akkor meg fog rendülni és elgondolkozik, és talán van esélyed visszakapni.
2013. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

En egyaltalan nem tartom szanalmasnak, ha egy komoly kapcsolatban, vagy utana par konnycsepp kiszalad.

Ez nem a gyengeseg jele.

Viszont a picsogo, rinyalo fzikat messzire kerulom.

2013. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak az a szánalmas, hogy evvel szeretnél elérni valamit.
2013. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Igen, ha az egesz csak szinjatek, akkor felejtos vagy.

Ha komolyan faj es mar nem tudsz magadon uralkodni, akkor hatasos lehet, ha a lany szeret meg, csak bizonytalan. Esetleg a te erzeseidben.

2013. aug. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mutasd ki az erzeseidet, es hatha megenyhül, lehet,hogy ő is erre vár, de ha nem is egy utolsó próbát megér
2013. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
nálunk egyszer előfordult, hogy a barátom elkezdett előttem sírni, hát mit ne mondjak, én abban a pillanatban nagyon megsajnáltam, de nem nagyon hatott meg, aminek vége, annak vége
2013. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8as vagyok..bocsánat ex barátom
2013. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi sír, az a nők szemében szánalmas és férfiatlan, függetlenül az okától.
2013. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!