Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Együtt lehet maradni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet maradni egy bipoláris nővel?

Figyelt kérdés
Most szakítottam azzal nővel, akivel hosszú ideje ismerkedtem, jártam. Úgy gondoltuk kölcsönösen, hogy szeretjük egymást, jól megvagyunk. Aztán egyszer csak a semmiből képtelen dolgokat v

2018. máj. 9. 06:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(folyt.) valami oknál fogva képtelen dolgokat vágott a fejemhez, amire ilyen korán azért elég durva, hogy következtet. Együttélésről beszélt, mindenben kereste a hibáimat, aztán nem hitt az érveimnek, folyton hajtogatta hogy nem is bízom benne. Persze szerettem, de annyira el volt az ő kis világában hogy kifelé már alig figyelt. Ennek ellenére 3 évig együtt volt egy sráccal aki folyton kihasználta.
2018. máj. 9. 06:10
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon jól éreztük magunkat az elején, aztán egyre jobban felszínre tört az ingadozö hangulata. (Gyógyszert szed depresszió ellen.) Ez engem annyira leszívott energiáimban, hogy hihetetlen. Sajár maga generálta a problémákqt, hibáimat, annyira a jövőbe tekintett hogy elkepzelt dolgokat hogy én milyen leszek, úgy hogy nem volt ezeknek a fantáziáknak alapja. Teljesen kikészített.
2018. máj. 9. 06:14
 3/16 A kérdező kommentje:
Az eddigi hódításaimat tekitve mindig önbizalomhiányos nőkkel jöttem össze, ami csak később került a felszínre. Hát hol vagytok ti, rendes NŐK? :(
2018. máj. 9. 06:22
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Most ne vagy az a nő és épp magadról írsz?
2018. máj. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi.
2018. máj. 9. 06:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám elviselni. Két családtagom is ilyen, őket se bírom. Ezért nem akarok gyereket se, félek, hogy ilyen lenne.
2018. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az alapkérdésre: én nem bírnék együtt maradni bipoláris emberrel. A családban is van,de vele sem szívesen tartom a kapcsolatot.


A kommentbeli kérdésedre: vannak normális nők,de valamiért nem találod őket. Lehet rossz emberismeret,de egy hibás párválasztási minta is. Esetleg vizsgáld meg mely rétegekből,milyen szeméjiségyjegyek alapján válogatsz lanyokat. Ezentúl pedig igyekezz szűrni és mas helyeken ismerkedni. Sok sikert!

2018. máj. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki feszültséget akar indukálni az menjen generátornak:D


Utálom ha feszkó van.

Inkább legyen egyedül magányos ,,macskás" férfi mint hogy folyton hallgassak valami kitalált hülyeséget.

2018. máj. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Teljesen zárkózott, és nem annyira szociális nőről van szó. Igaz, ami igaz, én sem vagyok nagy közösségi ember, nem szeretek nagy csoportokba járni ide-oda, de azért vannak ismerőseim akikkel jól kijövök, szervezünk programot stb. Az ő esetében ez kimerül a szaktársakkal együtt ivásban.


Egyszer találkoztunk egy ilyen szerdai ivás után: láttam rajta, hogy nem önmaga, érdekes módon pont akkor nyílt meg számomra mint még senki, alkohol hatása alatt. Ez megijesztett. Akkor mondta el a múltját: kihasználta volt barátja (mégis együtt volt vele 3 évig!!!), depresszió egy sikertelen öngyilkossággal fűszerezve, gyógyszeres kezelés....hát én úgy voltam vele, hogy azért adok neki egy esélyt, nem írom le ezek alapján a lányt.


Aztán most jött felszínre nagyjából 1-2 hete ez a jelentősen ingadozó viselkedés. Pedig szerveztünk programot, mentünk sok helyre, kajáltunk együtt, szüleimnek is bemutattam (minden jól ment). Elismerem, hogy én jobb körülmények között, nagyon stabil családi összetartásban nőttem fel. De ez még nem ok arra, hogy minden hülyeséget kitaláljon és sárral dobálózzon rám ok nélkül.

2018. máj. 9. 08:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy szakítottál vele így nem lehet senki mellett élni szeretni, szeretve lenni.Majd megtalálod azt a lányt akit keresel csak jól nezz körül! 😊
2018. máj. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!