Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem életem szerelmét!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem életem szerelmét! Van értelme visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit még évekkel ezelőtt láttam a vonaton mindig. Volt benne valami nagyon különleges, nagyon félénknek, cukinak tűnt es ez nekem nagyon bejött, de láttam, higy nagyon fiatal, úgyhogy nem próbálkoztam be és akkor még barátnőm is volt. Évekkel később nagynehezen megszereztem es mi voltunk a legboldogabbak, nagyon jól kijöttünk egymással. 3-4 hónapig tökéletes volt minden, de utána elkezdett elégedetlenkedni és látszott rajta, hogy mar nincs annyira oda értem. Én persze mindig hisztiztem, hogy legyen velem megint aranyos és cuki, de nem változott, pedig csak egy kis törődést kértem. Pár napja szakítottunk nagynehezen kinyögte hogy már nem szeret és mondta h mostmár nincs miről beszelnünk. Nem írt az nap vissza es azóta nem írtam neki. Vajon ha adok neki pár napot lenyugszik es megbeszéljük van még remény? Tudom, hogy abbam a par hónapban én is nagyon különleges voltam neki. Velem csinaált majdnem mindent először es eszméletlen türelmes voltam vele. Vajon számítok neki es van még esélyem? Vagy elkell fogadnom és együtt kell élnem azzal, hogy életem szerelmével sose leszek már együtt?


Elnézést a hosszú szöveg miatt és előre is köszönöm a válaszokat!


2019. nov. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szűz volt a csaj, akkor el kell hogy keserítselek, a mai lányokat nem lehet megvenni a szexel. Se a többi dologgal. Nincs akkora jelentősége. A hisztis voltál, akkor pláne kiábrándult belőled. Elég, hogy ők hisztisek, azt meg kell hagyni nekik. Neked férfiként kellett volna viselkedned. Kétlem, hogy vissza kaphatod. Felejtős.
2019. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már csak a vége fele hisztiztem a törődés miatt. Mikor kiszeretett már alig kaptam tőle nyílván megszólom egy kapcsolatban, hogy adjon szeretetet.
2019. nov. 24. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem érez már semmit feléd, mégis mit akarjon még veled megbeszélni? Lezárta, szakított, nem is keres.

Szerintem legyél felnőtt és fogadd el a döntését. 4 hónap után még rózsaszín köd kéne legyen, de ő már kiábrándult belőled.

2019. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem ő eszméletlen különleges, pedig volt már pár barátnőm, de ő más..érzem, hogy nem kell helyette más soha többet.
2019. nov. 24. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!