Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem 3.5honapja. Azt mondja állítólag nem adtam meg azt a szeretetet amire ő vàgyik, vagyis nem olelgettem nem puszilgattam az ő elmondása szerint eleget. Lehet itt még valamit tenni? Hogyan lehetne visszaszerezni?

Figyelt kérdés
De szerintem ez nem igaz mindenhova kézenfogva olelkezve mentunk meg hogy ő azt hiszi meg csaltam. És olyan helyeken látott ahol nem voltam ott. Tudnatok tanácsot adni mert nem értek semmit?kevert személyiségzavar,miatt már volt kezelve 2x is pszichiátrián...miutan én csütörtöki nap agusztus 8.an még ott aludtam nála és az éjjel még együtt voltunk semmi baj nem volt....másnap puszi val olelkezve köszönt el tőlem és úgy indultam el dolgozni.EKesobb úgy dél tájban írtam neki hogy hogy van,ere O teljesen kiakadt és azt mondta hogy ilyen még olyan vagyok negatív jelzőkkel illetet.es szombaton azt mondta hogy szakít velem...en próbálkoztam neki mondani hogy amit ő állít az nem igaz nem csaltam meg.Ra egy hétre elkezdett egy hapsival beszelgetni talalkozgatni ujjra akivel előttem talalkozgatott 2016.ban...de a hapsi fél évig csak átverte himi humi talalkakkal.es a srácró nem lehet tudni semmi sehol nincs róla semmi a neten,állítólag ő megérti és el tudja neki mesélni a problémáit...hogy az előző barátja erőszakoskodott vele és hogy ezt én nem értettem és nem tudtam mit mondani rá.elotte mikor összevesztünk mindig egy max 2het múlva beletta hogy nem volt igaza...de most ez a hapsi negyon behulyitette..amúgy nagy közöttük a távolság én úgy tudom hogy járnak de nem is nagyon találkoznak...vagyis csak 2-3hetente.Ugy látom hogy a lány sokat van fenn a társ kereson vagyis napi szinten fel fel jár....azóta sokszor letiltott mindenhonnan...de újra felvett....írtam neki még 2hete hogy sajnálom és hogy ne hatmragudjon...kicsit beszeltunk....de azt mondta nem akar velem ki békülni....és hogy új élményekre helyekre emberekre van szüksége.2hete írtam neki a közös elmenyeink től és még élt pillanatokról még képet is küldtem neki de azóta nem válaszolt.azota én se írtam neki...a szüleivel beszéltem...állítólag be van zarkozva a szobájába....ugyan beszélget avval a hapsival de nem nagyon találkoznak.neha szidta nekem a másik sracot is néha még azt mondja hogy sokkal kedvesebb megértőbb mint én vagyok...lehet itt még valamit tenni?
2019. nov. 17. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd őt el. Annyi kavar van itt, hogy egyszerűbb továbblépni, sajnálom.
2019. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tudom, hogy könnyű ezt mondani, de felejtsd el. megmondta tisztán, hogy nem szeretne tőled semmit és már képben van egy másik pasi. szerintem ez egyértelmű.

hosszútávon te is jobban fogsz járni, még ha most nehéz is.. :)

2019. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet semmi. Sőt a helyedben elgondolkoznék miért van a mércém ennyire mélyen. Komolyan futsz egy pszichiátriai eset után? Aki ráadásul még pasizik is és még téged gyanúsítgat? Egy kicsit legyél egyedül, sokkal jobban jársz.
2019. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj ettől a nőtől semmit. Az okokat már megírták előttem, én csak helyben hagyom.

Ne pazarold az idődet és erődet ilyen labilis hangulatú nőre. Mielőtt ismerkedni akar, előbb végleg kikezeltetnie kellene magát. (Persze, ezt nem Te mondod majd meg neki, és ne is Te mondjad meg neki.)

2019. nov. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ezen nem tudsz segíteni. Hagyd őt most egyelőre, lehet később helyre áll a lelki állapota...
2019. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!