Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az anyja telebeszélte a fejét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyja telebeszélte a fejét a barátomnak és szakítottunk. De én nem akarom elveszíteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 2 évet, az anyja sose kedvelt, mindig tömte a fejét mindennel. Pár napja volt egy vita, ahol engem hozott ki szarul és a barátom azt hallotta csak, amit én mondtam. Ezért pár nap után szakított velem, és mondta, hogy betelt a pohár és hallani se akar rólam. Az egész család letiltott, a barátommal együtt... Egyedül az apja mondta, hogy az a nő nem normális az összes kapcsolatát szétszedi...magának akarja a fiát, nem tetszik ha van valakije... csak a fia nem látja, anno mikor ismerkedtünk akkor mondta, hogy az előző barátnője beképzelte, hogy az anyja milyen, besokalt és szakított vele... de már rájöttem, hogy az a lány nem beképzelte...

Amúgy egy jól működő kapcsolatunk volt, voltak viták, de csak apróságok. Bizalom minden megvolt. Részemről a szerelem is, szerintem az ő részéről is, mert pont ez a vita előtt estünk át ergy komolyabb beszélgetésen, hogy hogy viszonyulunk a másikhoz, és azt mondta nem akar sose elveszíteni, mert sose volt ilyen jó barátnője, mint én vagyok... erre megtörténik ez és letiltott.. Viszont az anyja szerintem olyat is mondott neki ami nem igaz.. És meg se akar hallgatni... azért is tiltott le

Viszont tényleg jó volt a kapcsolat, nem szeretném veszni hagyni, de így nehéz... Ha szeret igazán visszajön? Vagy mondjak le róla... Én elfogadom hogy ilyen az anyja, csak akkor ne erőltesse vele a találkozót meg álljon ki értem... mert nem érdekel a családja hanem ő :(


2019. dec. 4. 08:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. Az én párom az anyjával építette le a kapcsolatot, mikor elkezdte a kis hadjáratát ellenem mert csípte a szemét, hogy nem hódolok be neki csak azért, mert "egy család vagyunk és szeretem a fiát".


Ha a párod ilyen, akkor ilyen. Sokat nem tudsz tenni. Annak a fejét lehet teletömni, aki engedi.

2019. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Engem se nagyon tudott manipulálni az anyja.. csak hát basszus boldoggá teszem a fiát, főzők és mosok rá, sőt volt h el is tartottam, mert szart rá az anyja.... mért fáj az ilyeneknek, hogy ha boldog a fia??

Remélem azért ráeszmél, hogy kit vesztett el... mert tényleg beleadtam mindent ebbe a kapcsolatba, és amúgy ő is... Csak ja :( nehéz elfogadni

2019. dec. 4. 08:13
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Akkor legyen boldog az anyjával. Biztos vagyok benne hogy neked sikerül majd találni egy sokkal értelmesebb srácot ennél a bohócnál.
2019. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Tènyleg olyan kapcsolat kell neked ahol a arac az anyja marionett bàbuja es barmikor bekavarhat az anyja mert instabil a fia?

Ilyentöl menekülni kell nekem eleg lecke lett volna hogy az hogy 2 évet kidob csak ugy az anyja miatt.

Mi lett volna ha 3 gyerek mellett dob ki meg tilt le mert jaj az anyu ezt azt mondta?


Ö az anyja pàrja valojaban.


Nem ertem amugy az anyàkat. Ez tipikus. Nem egy fiut ràngatnak igy. Rengeteget.

2019. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Amugy azt mondta, hogy nem beszelte teli a fejet... de azokkal a szavakkal szakitott, amiket az anyja vagott a fejemhez, elotte a baratom soha...

Es senki nem ismer ra, mindenki azt mondja kifordult onmagabol

2019. dec. 4. 09:07
 6/32 A kérdező kommentje:

Es amugy mindig hangolta ellenem, mert sokszor hallottam mikor pl felhivta az anyja valami uruggyel

Volt olyan is, hogy mondta, hogy elvitte a mento a korhazba es benttartottak 1 ejjelre megfigyelesre.. aztan semmi papir sincs rola... azt mondta haaat nem kapott.. kotve hiszem, mert velem is volt ilyen es kaptam papirt..

Persze akkor volt ilyen, mikor 1 hetig nalunk volt..

2019. dec. 4. 09:10
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves a barátod? Férfi létére kiállhatna melletted meg a kapcsolat mellett, ha tényleg megbecsül téged.. Ha megforditanánk a dolgot, szerintem egy értelmes lány is ezt tenné, ha az ő fejét beszélne tele az anyja. Na de egy férfi... F
2019. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Én anyám is sokszor szokta vagyis... az túlzás, hogy beleszól, csak javasol dolgokat, de mindig kiálltam mellette/melletünk/saját döntésem mellett.


Most én vagyok a bunkó paraszt szerinte, hogy megalapoztuk, hogy vége legyen... pedig nem... nem volt rossz az egész, és nem a rózsaszín ködtől nem látom ! mert ésszerűen végig gondoltam én is a hibáimat, és az övét is semmi komolyabb nem volt ezenkívül

Az anyja direkt úgy alakítja, hogy sose kelljen elköltözni én ezt egyszer szóvá tettem neki, akkor nagyon nekem esett.. Direkt nem kér tőle haza pénzt, meg állandóan pénzeli... mert én felajánlottam neki, hogy költözzön hozzánk, sokkal nyugodtabbak lettünk volna... és nem tetszett neki, hogy anya elkérte volna a rá eső részt... lehet tényleg elkéne engednem a pics*ba az egészet...

Csak felfoghatatlan a számomra az egész... nem sajnáltatni akarom magam, de hihetetlen.. sok kapcsolatom ment már tönkre, hol ők szakítottak, hol én. De mindegyiket elfogadtam, de ezt nem bírom...

2019. dec. 4. 09:41
 9/32 A kérdező kommentje:
21 éves sajna, még fiatalabbak vagyunk. De úgy érzem csak én vagyok érett ilyen téren
2019. dec. 4. 09:41
 10/32 anonim ***** válasza:
29%
Ezek szerint nem csak érzelmi, de anyagi függőségben is van az anyjával. Egyre "jobb"... Elköltözés akkor nem nagyon jöhet szóba?
2019. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!