Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele ha ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele ha ő nem akar?

Figyelt kérdés

Rossz már a kapcsolatunk, ő meg is csalt régen és már ott tartok hogy beszélgetni jó vele, de ha le kell feküdnöm vele vagy meg kell csókolnom akkor kiráz a hideg rossz értelemben. Egy ideig biztosan magyon hiányozna a társasága, de én beláttam, hogy ennek már nincs jövője.

Ő nem akar szakítani, mert azt mondta inkább szenved mellettem, meg hogy neki nagyon rossz lesz nélkülem és ezáltal én érzem magam rossznak, hogy miattam szenved majd és hogy mennyire nincs szívem, ha kidobom.

5 éves kapcsolat


2019. dec. 8. 17:26
 1/6 Lachesys ***** válasza:
100%

"sajnalom, manyi, nem mukodik, vege"

legtobb szakitas az egyik fel akarata ellenere tortenik. ne legyel erzelmileg zsarolhato.

2019. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolathoz kettő kell, a szakításhoz egy!


És egy határozott kijelentő mondat.

2019. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a ritkábbik eset, ha mindketten eljutnak odáig, hogy vége, általában az egyik mindig ragaszkodik, "inkább szenved mellettem", na ennek semmi értelme.

Szakíts vele, egyikőtöknek sem lesz egyszerű, de ha nincs közös jövőtök, akkor minél hamarabb tovább kell lépni. Ne hagyd magad zsarolni, befolyásolni; ettől nem leszel rossz!

2019. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem.szakitasz akkor magadtol meg masiktol is elveszed a lehetoseget. Ki kell allnod a saját erdeked mellett. Maskulonben elpocsekolod az eveidet a langyos kak.iban!
2019. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy részedről vége, és nem fogod meggondolni magad.

Aztán tiltás, törlés, telefonszámot se tarts meg tőle, és lehetőség szerint ne is találkozzatok.

Ha zsarolni kezd, akkor bökj oda, hogy akkor lett volna ilyen szerelmes és ragaszkodó, mikor megcsalt! Most lenne gusztusod hozzáérni.

2019. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne légy ostoba
2019. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!