Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel, ha egyszerűen nem akar elmenni?

Figyelt kérdés
Lassacskán becuccolt már hozzánk, mostanában vettem észre, hogy teli pakolta a szekrényünket a ruhájával és a többi családtagomét meg kihajigálta a földre hogy tegyék máshova.Nem akar elmenni dolgozni, anyámék tartják el most.Amíg én odavagyok dolgozni addig ő csak kocsikázik meg vár engem egész nap.Nekem ilyen semmire kellő nő nem kell.Akármi sértőt mondok neki ő mindent rám hagy, olyan mint egy pincsi kutya, direkt bólogat mindenre csak hogy ne találjak ki okot arra,hogy szakíthassak vele.
2014. febr. 14. 20:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda tutyimutyi pali! Fogod a cuccát, berakod egy táskába és megmutatod az ajtót. Miért kéne további indok? Miért kell megmagyarázni bárkinek is, hogy miért nem lakhat számára idegen helyen? Mond meg, hogy ennyi volt, nem ez az elképzelésed és mehet isten hírével. Arra vársz, hogy terhes legyen?
2014. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 acelsziv ***** válasza:
85%
Pakold össze a cuccaid, vedd el a kulcsait és rakd ajtón kívülre. Ennyi.
2014. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Pakold össze a ruháját egy táskába amikor nincs otthon, és amint hazaér, állítsd kész tények elé. Maximum egy éjszakát adj neki, amíg talál egy helyet, ahol maradhat, de akkor is legfeljebb a kanapé legyen, ahol aludhat. Mondd meg neki, hogy vége, és akármit is mond, téged már nem fog meghatni, a döntésedet nem változtatja meg.
2014. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Adj 30 napot neki emberségből,( mert igy illik, no meg a közjegyzőnél is ez van), hogy keressen egy albit, ha nem teszi utána összepakolnám a holmiját, és elköszönnék. Utána zárcsere ha elhagyta a lakást.
2014. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen drasztikus lenni.Azt szerettem volna ha békével válunk el.Az a baj hogy a szülei is elzavarták már és egyik barátnőtől megy a másikig hogy legyen hol aludnia.Valami nagyon jó érvet szerettem volna neki felhozni vagy szépen utalni rá hogy miért is menjen el.
2014. febr. 14. 20:31
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Úgy szakítasz, hogy megmondod, hogy vége. Arcból arcba, nem smss-ben vagy e-mailban szakítani (annál aljasabb nincs is). Ha csak kiteszed a cuccait, és nem mondasz semmit, az is aljas, mert gyávaságot jelent.


Nézd, a lány bármilyen nyomorult helyzetben is van, úgy látszik, nemigen akar változtatni ezen a saját erejéből, vidáman éllősködik rajtad és a családodon. Ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell bedőlni az érzelmi zsarolásnak, hogy mi lesz vele, ha kirúgod.


Szóval, amikor legközelebb hazajön, arcból arcba, csak őszintén...és pont.

2014. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocs, a sok elütésért, nagyon hosszú volt a nap.
2014. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy az együttélés során rájöttél, hogy hosszútávon nem működne a kapcsolatotok, ezért még addig szakítasz vele, amíg nem mérgesedik el a helyzet. Adj neki pár napot, hogy megoldja a költözést, de tűzz ki határidőt. Ne sajnáld egy percig se, mert láthatóan arra rendezkedett be, hogy élősködjön, ha már a saját szülei se állhatják, képzeld milyen lehet vele hosszú távon...


Ami a legfontosabb: ne feküdj le vele, mert a következő kérdésed az lesz itt, mit tehetsz, ha a az exed meg akarja tartani a gyereketeket... Az élősködő nők legfőbb fegyvere a terhesség, ne sétálj bele a csapdába, mert fizethetsz neki 20 éven át minden hónapban...

2014. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az lesz akkor hogy adok neki pár napot hogy keressen magának helyet ahová mehet.De pénz nélkül elég nehéz lesz neki.Miért nem fogja fel hogy ingyen nem élhet a világba?Pedig már lett volna munkahelye is de nem akar dolgozni.Nem értem így mit akar az élettől.
2014. febr. 14. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mi lesz vele, legyen az ő baja, ne a tiéd. Hidd el, talál előbb vagy utóbb (inkább előbb) olyan pasit, akinek ez a felállás tökéletes lesz: otthon az asszony, aki a pénzért cserébe mindent lenyel, lehet mellette csajozni, inni, soha egy szava nem lesz.
2014. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!