Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek az alábbiakr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbiakrol? Van esély a folytatásra szakítás után?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 és fél évig voltunk együtt. Voltak hullámvolgyek, de azbelmult egy evben minden jónak tűnt. Egyre komolyabbra fordultak a dolgok, összekoltozesrol volt szo, szerettük egymást. Nem volt távolsagtarto, allandoan olelgetett, puszilgatott, orult ha talalkoztunk.

Egy kisebb veszekedesbol részegen kinyogte, hogy mar nem boldog velem es nem akar mar velem lenni.

Szakítás után is erthetetlen az egesz, akkor is megolelt megpuszilt, nem lokott el magatol.

Szünetet nem akar tartani, vegleg szakitott.

Lehet valakije? Vagy összezavarodott? Megijedt az elkotelezodestol?


Vajon megbanja a döntését egyszer es ujrakezdhetjuk?


Nektek mik a tapasztalataitok?


21l



2020. jan. 2. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból kedves srác? Én se szívesen bántanék meg valakit akivel évekig voltam együtt, ugyanakkor szerelemben/párkapcsolatban nem jó a finomkodás, mert most komolyan arra vágytál volna, hogy ezzel a vallomással 30 évesen 2 gyerek mellett jöjjön elő?


Ha lenne valakije az csak azt bizonyítaná, hogy tényleg nem szerelmes már beléd, szóval az akár megnyugtató lezárás is lehetne.

Simán érezhet azt, hogy nem kap meg mindent amire vágyik eleve nagyon fiatalok vagytok lehet ő még szeretne kicsit élni, nem lett volna kész az összeköltözésre.


Próbáld meg élni a saját életed ha egymásnak szánt titeket a soros akkor előbb utóbb újra összejöttök de ne pazarold az életed arra, hogy görcsösen erre vágysz és közben másokat akikkel működhetne meg ellöksz magadtól.

2020. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát velem általában kedves volt, de tudott bunkó is lenne, ha akart. Mert pl ha en szakitanek, nem olelgetnem, nem ernek hozza stb.


Nyilvan en is ugy gondolom, hogy ha nem szeret ne legyen velem es ne ket gyerek mellett jojjon ra.


O 6 evvel ideosebb nalam, nem az elso baratnoje voltam, nem hiszem hogy kieles miatt szakitott volna. És nem éreztem hogy nem boldog mellettem, mindent megtett ertem stb. Számomra úgy tűnik mintha osszezavarodott volna, de nem tudom.


Remélem egyszer meggondolja magát, de lehet addig mar keso lesz.

2020. jan. 2. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Összezavarodott, igen. Főleg, ha mostanában egyre többet beszeltetek az összekoltozesrol. 4,5 éve vagytok együtt, elég hosszú idő, most jönne egy osszekoltozes, szerintem megijedt.


Az, hogy megbánja-e, csak azon múlik mennyire szeret. Nyilván mondhatjuk, hogy ha annyira szeretett volna, akkor nem szakít, de szerintem ez nem ennyire egyszerű. Mindazonáltal sokáig ne várd vissza...

2020. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel találkoztam vele, ahol elmondta hogy az esze hozta meg a döntést, és látni lehetett rajta, hogy szeret és szerelmes.
2020. jan. 9. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi aza 211 a kérdésed alatt? A 211-es lakásban laksz? :D


Megmondta egyértelműen, hogy szakít. Olyan nincs, hogy kiszeret belőled, csak meg szeretne tanulni nélküled élni. Alkoholban van az igazság, szóval tényleg iagazt mondhatott..Lényeg, hogyha Ő ilyen buta volt, hogy elhagyott téged, akkor ne az okát, a miértjeit keresd, és ne gondolkodj közös jövőn vele, hanem állj fela padlóról, keress egy okosabb, szebb, izmosagg srácot, aki tényleg szeret és legyél boldog vele. A srác majd rájön mit vesztett..

2020. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt! 21 éves lány akart lenni 😃
2020. jan. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!