Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy ilyen csúnya szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen csúnya szakítás után van még esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú leszek. Egy 4 éves kapcsolatot szakított meg velem a volt párom 1 hónapja. Az indok: "már nem boldog velem","nem csinálunk semmi programot","hétvégi sörözgetések". Valóban ellaposodott a kapcsolat, ez mindkettőnk hibája egyikünk sem mutatta úgy ki a szeretet ahogy elvártuk volna egymástól. Nem voltunk gazdagok de hétvégén mindig volt valami kisebb nagyobb program, ennek ellenére 3

Napra rá fejemhez vagta ,hogy semmit nem csinálunk.A legroszabb amiről csak én tehetek a hétvégi sörözés, hobbim a videojáték készítés, életem álmát készítem, és sajnos sörözök melette elhagyva a hái munkát. (Tegyük hozzá az utolsó egy hónapban csak csavargott a leányzó, én főztem,mistam,takarítottam egyedül, pedig fizikai munkát végzünk mind ketten) 20on évesként mindkettőnknek új volt az eggyütt lakás, 2 és fél évig laktunk albérletben, egymással mentünk el először kettesben nyaralni többször is. Szóval voltak azért élmények.Sokszor hangoztatta ,hogy elitéli azt ,ha valaki kapcsolatban van akkor flörtöljön mással stb, ismételgette ,hogy annyira lelki ismeretes ,hogy még csak egy szivecskét se tudna más srácnak elküldeni (ezért volt már sírva ordibálásos vita, mert a bátyám barátnője husinak szólított és néha egy szivecskét is írt, én soha nem viszonoztam ezt.) Szakítás elött kb fél évvel kb 3 vele egykorú fiatal srác lett a munka társa, az egyiknem a baránője mindig féltékeny volt az én páromra de baromira. Akkor nem vettem komolyan. De nyár végén ez a srác dobta a csajt, és rá pár napra engem is dobtak.Vicces mert a szakításos hét elején, bújt, én viltam a háttere, sok csókot adott, sokszor nosztalgiázott a szép emlékekről, aztán ugye az a bizonyos srác dobta a csajá. Sokszor hozta haza ez a fiu a volt páromat (kb ez volt a dolga, fuvarozni). Sokszor "maradt bennt a városban" munka után a kollégákkal. Ez több mint gyanús volt nekem a szakítás után. Az első nap azt írta szeret, de idő kell neki. Hajtott a kíváncsiság és beléptem a facebookjába, ez a 4.napon történt ott már a barátnője fűtötte kettöjük közt a levegőt, ki derült tetszenek egymásnak ahogy az ő szavaival éljek "olyan boldog vagyok majd szét durranok" (de előtte 3 nappal még vért zokogva mondta ,hogy szeret), ez melett egy másik srácot "édesem,drágám" jelzőkkel illetett, szivecskék, esti ágyból szelfik stb. 4 évig éltem olyan melett aki állítólag ezt mind elítélte, a szemembe tagadta ,azt a pár száz alkalmat amikor ezt az álláspontját hangoztatta. Annyira begurultam ,hogy elhordtam minden k*rvának stb. Letiltott. Édesanyámnak esküdözött ,hogy nincs semmi közte és a srác között aki "tetszik" neki. Most már úgy gondolja ,hogy párkapcsolatban belefér a "flört" az "édesem" meg ,hogy más tetszik neki a párja mellett.( régebben, üvöltve tombolt velem mert a bátyám élet társa husimnak szólított, amit ugye nem viszonoztam). Állítólag hozzám se tudna érni, látni se akar, letiltott. 3 és fél hét után pedig "alakulóban" van a kapcsolata a sráccal aki tetszett neki. A vicc az egészben ,hogy nagymamája mondta ezelött egy nappal ,hogy "bizonytalan, mert sok mindenről én jutok az eszébe". Akkor ez a részéről egy "sebtapasz kapcsolat"? Van esélyem vissza hódítani? Vagy csak már makacsságból, szégyenből nem akar velem szóba állni? (Azt gondolom időközben rájött ,hogy mekkora segget csinált a szájából).



2019. okt. 1. 00:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, személyesen kertem tőle bocsánatot a csúnya jelzőkért, erre ő azt hitte azért is bocsánatot kértem ,hogy felháborodtam a hátam mögötti kéjelgések miatt amit ő tett.
2019. okt. 1. 00:55
 2/17 Rockarc ***** válasza:
79%

Ha jot akarsz magadnak nem fogadod vissza.


Az ilyen jellegu kapcsolatok ritkan lesznek jobbak az azt megelozonel, hiszen tudjuk, hogy hol all az ilyenek erkolcsi merceje. Persze a kezdeti dolgok mindig szepek es izgalmassak, majd a szurke hetkoznapok lesznek, amikortol kijozanodnak, hogy b+ en nem ezt akartam. Ezert van az, hogy sokan mar mennenek is vissza. Ha pedig mar par het utan ez az allapot, akkor gondolhatod mekkora mellefogas.


A kapcsolatban reszedrol elofordulo hibakat meg gondold vegig, jol fog jonni, ha tudod mit nem akarsz elkovetni megint, es hogyan oldhato meg.


43F

2019. okt. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed, de én a helyedben azon gondolkoznék el, hogy a jövőben képes lennék-e megbízni benne. A részemről bármit is akarnék, idővel megmérgezné a kapcsolatot ez a tapasztalás. A leírtak alapján jópár dolog van, ami miatt én inkább elkerülnénk ezt a nőt. Elég vonzó lehet, ha te ezekről nem akarsz tudomást venni, de próbálj meg most inkább a fejeddel gondolkozni.
2019. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csinos lány, de a gondoskodó szeretetével láncolt magához ami régen volt. Sajnos ez szerintem azért múlt el mert nem törődtem vele eleget. Ő is mondta,esze ágában sincs békülni. Nagyanyja kérlelte ,hogy kezdje újra velem de nemet mondott. Lassan egy hónapja szakítottunk, "észhez térhet" még? Én nem akarom zaklatni, meg ha neki állok neki papolni mennyire hiányzik szerintem max az egóját növelném. A remény sugár számomra az ,hogy sok mindenről én jutok eszébe.
2019. okt. 1. 07:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de atapasztalataim azt mondatják velem, hogy próbáld meg minél előbb elfelejteni.
2019. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod, hogy eselytelen hogy ujra osszejojjunk? Vagy hogy ha ossze is jonnek felesleges?
2019. okt. 1. 09:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan úgy gondolom, ahogy írtad.
2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Lehet,hogy van esélyed,de ne élj vele.Ne alázd meg magad,mert semmi jó nem fog kisűlni az egészből.Tapasztalat.
2019. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz elengedni. Főleg ,hogy még mindig érzek iránta valamit. Ő meg én irántam ha jól sejtem semmit.
2019. okt. 1. 10:57
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
REmek példa arra, hogy miért nem olvasunk bele sose a párunk dolgaiba.
2019. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!