Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan lehet új esélyt adni?

Figyelt kérdés

Megcsalt a párom, ez kiderült.Időt és távolságot kértem, de a fejemben a gondolatok a kapcsolat végét mondják.

Sokszor hallottam,hogy új esélyt adnak ilyenkor a párjuknak.

Ezt hogyan lehet? Nekem rohadtul fáj amit tett, nem bízom benne....szeretem, de el kell engednem, hogy esélyt adjak magamnak a boldogságra.



2019. szept. 24. 18:09
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Sehogy aki megcsalt egyszer meg fog csalni kètszer.. tapasztalat
2019. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rockarc ***** válasza:
88%

Magadnak adj uj eselyt, hogy megszabadulsz tole. Ne neki. Te megerdemled, o nem.


43F

2019. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Időt kéne adj magadnak meg neki is, kitalálni mit akartok egymástól, megérteni miért lépett félre és megbocsájtani.

Ha nem tudsz neki megbocsájtani akkor jobb ha szétmentek még akkor is ha elhiszed neki, hogy soha többé nem fog félrelépni.

2019. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi okozta (szerinte) h máshoz ment? Ezen te hogy tudsz segíteni? Elég lesz az neki? Miért nem lépett ki? Miért nem zárta le a kapcsolatot?

Egyébként én is azt osztom, aki 1x félrelépett, az félre fog 2x is, csak már jobban fog vigyázni.

Nem tudom férfi vagy nő vagy, de az se mentség h a töke, s csak 1x. Nem vágathatod le neki :) Ha nő lépett félre, akkor nem egy a tartásáról híres családanyáról van szó gondolom. Sehogy se lesz jó ez már.

2019. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy.
2019. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én többé nem tudnék bízni benne
2019. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!