Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Még tavasszal ismerkedtem meg egy lánnyal tinderen,

Eleinte nem éreztem semmit iránta egyszerűen csak jó volt vele beszélgetni, (szinte ő szedett fel engem) aztán találkoztunk személyesen és nagyon megtetszett, találkozgattunk és úgy éreztem szeret aztán a szülei utasítására azt mondta, hogy ne folytassuk mert nem vagyok hozzávaló (nem tudom, hogy ez igaz-e)

Aztán pár hónappal később újra összejöttünk egy pár hétre, de aztán megint eldobott...és én még ezek után is akarom pedig tudom, hogy mást szeret.

Mit tegyek?


2020. jan. 8. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Legyen már tartásod! Szórakozik veled, te meg hagyod. Lehet csak egy kép él a fejedben arról, hogy hú de fantasztikus tök jó kapcsolat lenne. Aztán a valóság meg lehet az ellenkezője.


Lehet, ha szétnézel a tágabb környezetedben valaki más pont így érez irántad. Nem tudhatod. ;)

2020. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétszer már eldobott, komolyan harmadjára is át akarod élni ugyanezt? Én is ilyen voltam régen. Megbántottak és visszatáncoltam magam, aztán megint, ördögi kör. De már látom hogy csak magamat szívattam. Azóta ha egyszer elküldenek már nincs visszaút. Azt tudom javasolni te is tartsd magad ehhez. Hiszen látod mi lett a vége mikor újra összejöttetek.
2020. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én tényleg szerettem, annyira boldog voltam mikor vele voltam, Ő gyógyított ki a depresszióból, mondjuk mostmeg miatta vagyok az
2020. jan. 8. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Engedd el. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Ne játssz Don Quijotésat, és ne vívj felesleges szélmalomharcot, mert megöli az embert lelkileg. Igen, boldog voltál, de az élet megy tovább, sajnos.

Velem szakított a volt barátnőm. Aztán ismét felvettük a kapcsolatot egymással. Egyik nap még azt mondta hogy szeret, és hiányoztam neki. Másik nap azt mondta, nem fog neki menni, nem tud már úgy hozzám állni... Nagyon nehéz, de ha padlóra kerülsz, állj fel, és menj tovább. Tűzz ki magad elé új célokat, rövidtávúakat, amiket hamar el is tudsz érni. Ne feltétlenül a párkapcsolatokban keresd most a biztonságot. Hanem önmagadban, mert benned a létra.

2020. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!