Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok nemet mondani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nemet mondani az Exnek? Jártatok már így?

Figyelt kérdés
Úgy váltunk szét, hogy szerettem, még most is :(. Neki van már párja, de keres engem, "pásztorórákra", az önbecsülésem a földön,a fájdalom minden napos vendég, még így másfél évvel a szakítás után is. A legrosszabb, hogy nem tudok neki nemet mondani, amikor jön hozzám, a fellegekben járok, amikor elmegy és napokig nem keres, a pokol. Tudom, hogy én vagyok a saját fájdalmam oka, mégsem tudok neki nemet mondani :(. Voltatok már ilyen helyzetben?
2020. jan. 14. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem voltam.

Neked sem kéne. Tényleg nulla az önbecsülésed. Nettó önsorsrontás.

2020. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki barom, az egy barom.
2020. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi fáj jobban. Kergetni az illúziót, kapni pár órányi kamu szeretetmorzsát és újra és újra eldobva lenni, ami esélytelenné teszi a továbblépést, vagy megszakítani minden kapcsolatot?

Ez olyan mint a fogfájás. Ha csak hagyod úgy, ahogy van, és néha megpiszkálod, akkor soha nem fog meggyógyulni, végig fájni fog, egyre jobban és jobban, begennyesedik, más szervre is kihat. Ha kihúzod, az abban a pillanatban intenzívebben fáj, de utána hamarabb elmúlik és be tud végre gyógyulni.

Ne dobd el az életed és a boldogságra való esélyed pár pillanat miatt, soha nem fogja megérni.

2020. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha dugás előtt/után/helyett megkérdeznéd, hogy ez neki miért jó (nyilván a nem tudom nem elfogadva)! Szerintem rögtön kiábrándulnál.
2020. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha letiltanád mindenhol és tovább lépnél? Vele már nem leszel boldog, csak lelki/testi ürítésre vagy jó.
2020. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azért nem tudsz tovább lépni, mert újra és újra találkoztok, így persze, hogy csak egyre rosszabb lesz

te is tudod, hogy ebből nem lesz több, szóval szedd össze magad és tiltsd le, hogy ne is tudjon írni, nehogy megint elcsábulj

először biztos rossz lesz, de foglald el magad más dolgokkal, találkozz a barátaiddal, családoddal és csinálj olyanokat, amit szeretsz (ha most nincs ilyen, akkor próbálj ki új dolgokat és majd találsz)

nincs minden veszve, lehet úja normális és boldog életed, csak előbb az extől kéne megszabadulni, mert visszahúz és miatta ilyen szörnyű az önbecsülésed is


csak az első lépés nehéz, hajrá :)

ha pedig egyedül nem megy, akkor kérj baráttól segítséget, lelki támaszt

de innen is biztos sokan bíztatnának, amíg ezt megléped

tényleg csak rajtad múlik hogyan tovább

2020. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat, mindenki a reális valóságot írta :) és hogy az együttérzés, mintsem a bántás, sértés jött! Én sem értem, hogy kerülhettem ebbe bele és mi ez a gyengeség :(. Korábban azt mondtam volna a szerelem.. no de ez már valami más, valóban gyengeség :(, és az Ex ezt nagyon érzi és nagyon éli:(. Hogy milyen emberek vannak és pont Ő:(. Szép estét Nektek!
2020. jan. 14. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig ki kell őt verni (de végleg!) a fejedből, különben önsanyargatás lesz az egész.

Mi az, hogy nem tudsz az exednek nem-et mondani? Legyen önbecsülésed, legyen női magatartásod, hiszen csak kihasznál a pásztoróráival!!! Légy észnél!

Ffi.

2020. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!