Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti miket mondanátok az exetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket mondanátok az exeteknek/az exeiteknek, ha esetleg újra összefutnátok vagy keresne/keresnének titeket?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Hogy resztvetem a pàrjànak. Valami ilyesmit.

Most màr màs szenved mellette helyettem

(Egyik nàecisztikus agressziv, màsik meg az anyjàt avatja bele a magàneletbe es az anyja dönt helyette meg stb, )

2019. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

*nàrcisztikus

A beteg feltekeny exem a kövi nöt is kicsinàlta ezzel. Irto aljas.

Az agressziv sracot is otthagytàk.

Stb

2019. okt. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Szóba se állnék vele.
2019. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, nem érdekelnek.
2019. okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Kedvesen, jókedvűen megkérdeznénk egymástól, hogy van mostanság. Beszélnénk pár szót, aztán mennénk a dolgunkra.
2019. okt. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
24%
A legutóbb, mikor az utcán összefutottam eggyel, hangosan mondtam, h nézdmár, az is megvolt...és rögtön befordult az egyik keresztutcába XDDD
2019. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
El szoktunk beszélgetni. Jóban maradtunk.
2019. okt. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Nincs mit mondanom egyiküknek sem. Ha olyan lenne a szituáció, akkor esetleg beszélnék velük egy-két szót, hogy mi a helyzet, de annyira nem érdekelnek, hogy különösebben energiát fordítsak rájuk. Köszönnék, aztán mennék tovább.

Ha ők keresnének, akkor megkérdezném, hogy mégis mit szeretne, ha valami konkrét dologról volna szó, azt megbeszélnénk, ha találkozni akarna "csak úgy", akkor azt helyben visszautasítanám.

2019. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
34%
Mindegyik exel jó a kapcsolatom szoktunk beszélgetni
2019. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Az egyikkel el szoktam beszélgetni,a másikot elküldtem a fenébe,mert ezt érdemelte.
2019. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!