Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Küzdjek tovább vagy elengedjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek tovább vagy elengedjem?

Figyelt kérdés

Most szó szerint az igazságot fogom leírni úgy is hogy az nem vett jó fényt rám, és szépíteni sem akarok semmit.


Kapcsolatunk a párommal nagyon jól indult, 2 évvel késöbb terhes lettem és innen kezdődtek a problémák.


Terhességem elejétől (1.hónap) mint ha megbolonduktam volna, a párom akit imádtam a legnagyobb ellenségem lett...


Mindenben melletem állt de egyszerűen úgy kezeltem mint egy vadidegen embert , nem aludtunm egy ágyban, nem engedtem hogy közeledjen felém, nem volt szex és mellete semmi, sokszor hozzá sem szoltam amikor megjött munkából és vegig láttam hogy mennyire megviseli ez de ez kicsit sem tudott érdekelni egész terhesség alatt. Szó szerint akaratlanul is kínoztam és ő mindig csak tűrt és tűrt.... rengetegszer probálta mondani de nem érdekelt....


Azt hittem hogy amint megszűltem jobb lesz de nem így lett, most 1 éves a gyerek és azóta is ez a helyzet nálunk. 21 hónapja nem szexeltünk és most már nagyon rossz a kapcsolatunk is.


Sőt... igazából szakítani fogunk és most kezdek fejben felébredni hogy mit műveltem eddig.


Párom már nem szeret ezt ki is mondta és már nem bírja ezt tovább, most az elmúlt napokban nagyon igyekeztem a kedvében járni de hozzám sem akar érni, csak a közös albérlet miatt van még itt de menni akar és be akarja fejezni.


Amit mondott az annyi volt hogy belül ez annyira megviselte őt hogy ezt még 1x nem bírná ki ha ez megismétlődne és egyszerűen amennyire rajongott értem úgy menekülne most már.


Sajnos ez nagyon menthetettlennek tűnik és nekem is most kezd helyrejönni a fejemben ez az egész...



2020. jan. 14. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha szereted küzdj erte
2020. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnos minél jobban teszek érte annál jobban menekül.


Valami nagyon tönkrement benne

2020. jan. 14. 19:46
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
menjetek el terápiára, küzdj...
2020. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 acelsziv ***** válasza:
94%
Na vajon mi? Az tette tönkre ahogy elmartad magad mellől. Majd 2 évig tűrt és talán reménykedett. Besokallt.
2020. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Tűrt, nyelt, küzdött, beszélt.. Az, hogy néhány napja, gondolom mióta megmondta, hogy elege van elgondolkodtál, azzal mit sem érsz, ha benne eltört valami!

Hiába küzdesz, sosem lesz olyan, mint régen.

2020. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Valami nagyon tönkrement benne"

Még mindig nincs nálad ez a helyén. Úgy írsz mintha ő lenne a hibás.

Menjetek el párterápiára. Nem véletlenül találták ki ezeket.

2020. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor mondta terhesség közben is de akkor csak óvatosan, mint ha nem.is én lettem volna de annyira nem erdekelt. Eszre sem vettem semmit.
2020. jan. 14. 19:57
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

2 ilyen év után nem lehet hibáztatni, hogy el akar menni

te még szereted őt és tényleg helyre szeretnéd hozni?

ha igen, akkor mondd el neki, hogy mit érzel és mindent megteszel, hogy javíts a dolgokon

azt ne várd, hogy egyik napról a másikra menni fog, mert ez teljesen kizárt

még ha bele is egyezik, hogy ad egy utolsó esélyt, biztos hogy nagyon sokáig fog tartani helyrehozni ezt a sok sérelmet

arra készülj fel, hogy már tényleg nem akar semmit és annyira kiábrándult, hogy hiába csinálsz bármit, már nem fog segíteni

2020. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hellmano ***** válasza:
91%
Őszintén a francnak se kellene ilyen nő csak a szerencsétlen embered meg volt fogva, mert jött a gyerek és nem mert otthagyni. Most meg még kicsi a gyerek nem kell neked itt küzdened semmiért, mert elcseszted az az ember még csoda, hogy eddig kibírta melletted, ha nem jött volna a gyerek már rég otthagyott volna (én tuti).
2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
19%

Hű de könnyű le hordani szegényt.. biztos mindenki tökéletes és mindig mindent jól csinált.. ha szereted és szeretnéd helyre hozni akkor próbáljátok meg ennél nagyobb szarokat is túl élnek kapcsolatok.

Beszéljetek meg mindent de ne az legyen hogy a múlton rágódtok ha volt jó időszakotok már pedig volt akkor azt kell visszahozni. Persze nehezebb így hogy ott a gyerek de ő mindkettőtöké szóval érdemes ezen dolgozni. Elbasztad ez van de olyan nincs hogy mindenről csak egy ember tehet.

2020. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!