Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez komolyan lehet szakító ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komolyan lehet szakító ok a nőknél?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy a barátnőmnek nem túl finoman igaz, de őszintén elmondtam, hogy nem jól smàrol, csókol. Nekem nem tetszik. Ő erre gondolom bepipult, amit én nem vettem észre és nem foglalkoztam vele, otthagytam elmentem edzeni. Majd jött üzenetem tőle, hogy mennyire megbântottam. Ezzel se foglalkoztam, mert megjött akkor neki, hisztinek fogtam fel. Majd kiakadt azon, hogy nem érdekel engem mit érez, csak nyersen elmondom a véleményem úgy, hogy nem veszem figyelembe az érzéseit, az a lényeg, hogy nekem jó legyen, ő mindig próbál tapintatos lenni. Szv összekaptunk, ami után én ugyan bocsànatot kértem, de ő begolyozott és azt mondta neki olyan kapcsolat kell, ahol elfogadjàk ugy ahogy van mert neki nem jó hogy sose elég jó. Szval most az van h nem ír és nem keres engem, nem értem, pedig ennek màr 3 napja, sztetek szakitani fog? Ez lehet ok? Olyan hisztis!

2020. jan. 23. 20:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha szerinted ez csak hiszti, és tényleg semmi se jó, még úgy általában les2arod, hogy mit érez, akkor miért érdekel, ha szakít?

Három napja nem beszéltek, ő már szakított, csak neked nem esett le.

2020. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Közölhetné vagy valami...engem érdekel azért, csak nem foglalkoztam ezzel a hisztijével, tiszta dilisek ilyenkor, meg bocsánatot kértem, és mi ez hogy három napja nem keres..
2020. jan. 23. 20:54
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
Mentségedre szóljon, hogy legalább őszinte voltál és képes vagy kommunikálni a problémákról. Amúgy ez egyáltalán nem olyan dolog, ami miatt szakítani kéne, tehát nem csaltad meg vagy ilyesmi. Éreztesd vele, hogy szereted és hogy sajnálod a dolgot. Legyél egy kicsikét "szenzitívebb". :D
2020. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nálam simán. Ha nem felelek meg a pasinak ne legyen velem. Egyébként hogy rosszul csókol ennek az első találkozók egyikén ki kellett volna derülnie. Részemről már ott nem lett volna folytatás.
2020. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Az írásod alapján eléggé különbözhettek egymástól. Vannak érzékenyebb lelkű nők is, máskor próbáld meg tapintatosabban megfogalmazni, ha valami nem jó neked. Akkor feltehetőleg nem így fog reagálni.

Én azon az állásponton vagyok, hogy mindent meg lehet beszélni, de ahhoz higgadtnak kell maradnia mindkét félnek. Ez, hogy "olyan hisztis", nem megfelelő hozzáállás.

Most adj neki időt, aztán próbáljátok meg megbeszélni felnőttek módjára.

2020. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Elmondtad neki hogy nem jól csókol. Ez kb olyan, mintha azt mondaná neked, nem jól dugsz. Most ez hogy esne neked? Ő tapintatos, és nem mondja a képedbe amivel megbánthat. Te miért nem teszed ugyanezt? Nem, nincs megoldva semmi ha elmondod neki hogy nem jól csókol. És te? Te jól csókolsz? Miért nem tanítod meg? Miért nem mutatod meg neki, hogy neked hogy esne jól?

Na, ezt nehezményezi, és ez nem hiszti, hanem nem tudsz nőkkel bánni.

De már mindegy, kidobott.

2020. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem is az, hogy rosszul csokol, mert beindít, csak nem úgy .. nem tudom elmagyarázni.

Mindig probléma, rosszul fogalmazom vagy megsértem ő meg kiszinezi és ja.. vitavitavita. Pedig szeret. Három napja ki vagyok.

2020. jan. 23. 20:59
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Igazi tampló paraszt vagy. Nem azért, mert elmondtad, hogy rosszul csókol, hanem amit utána műveltél, hogy kb. nagyívben lesz..rtad.

Azt kellett volna mondanod, hogy sebaj, gyere beszélgessünk erről és gyakoroljunk. De te otthagytad és inkább mentél edzeni.


Én a viselkedésed miatt kidobnálak, mint macskát sz..rni. Így nem lehet viselkedni a másikkal és semmibe venni.

2020. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Bakker az a legnagyobb baj h hozzavagod majd kb 0 kommunikacio reazedrol

Nem hisztis hanem jogosan merges


Gondolkodj te neked hogy esne ha kozolne h amugy soha nem volt veled orgazmusa mindig megjatazotta.

Majd otthagyna es 3 napig figyelembe se venne h de te megakarod beszelni ezt ...

ó

2020. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem szakíthat velem hisz szeret! Ez olyan nagy bűn? Nem vagyok az az érzelgős, nem értem ezeket a női hisztiket, közöltem őszintén vele, hát hagytam..igen ott hagytam mert tudtam veazekedés lenne, hagytam nyugodni benne a dolgokat.
2020. jan. 23. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!