Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keresett újra ha ő volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett újra ha ő volt aki lezárta velem? Ő volt az úgymond szakító fél. Mi oka lehet?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy nálam jó pár évvel idősebb nővel kb fél évig, de nem volt ez igazán kapcsolat, nem volt kimondva hogy pár lennénk vagy bármi. A távolság is nagy köztünk, persze áthidalható, de még is csak van.. Szóval "csak" találkozgattunk, együtt töltöttünk hétvégéket, együtt mentünk el kikapcsolódni stb. Szeptember elején azt mondta nem akarja ezt tovább folytatni, mert benne nem alakultak ki érzések irányomba ami együtt tartana kettőnket. Kedvel, de ennél több nem alakult ki, pedig szerette volna. Rosszul esett, de megértettem és elfogadtam a döntését. Most pár napja írt nekem..illetve küldött egy zenét..én azt gondoltam félre küldte vagy nem nekem akarta. végül meghallgattam, beszédbe elegyedtünk és azt mondta azért küldte mert nagyon rólunk szól. Utána beszélgettünk és azt mondta hogy nem volt úgy jó, de így sem jó ez.. Mi lehet ez most? Nekem furcsa ez, ha nem érzett irántam igazán semmit, akkor miért lehet neki rossz ez, hogy már nem vagyok?
2019. nov. 8. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a szex...ennyi.
2019. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Megy a szokásos szenvedés. Sokan csinálják ezt miután dobnak valakit, nem akar megbántani meg sajnálja hogy nem működik pedig ő annyira szeretné, stb.
2019. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert nincs más és most előhúzza az ilyeneket, akikkel már volt valami. Valaki úgyis ugrik. Tipikus.
2019. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!