Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szó nélkül lelépett a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szó nélkül lelépett a barátnőm. Facebook-on tudtam meg hogy összejött mással. Írjak még neki egy üzenetet?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt randiztunk és nem láttam semmi jelét hogy probléma lenne. Meg is beszéltük hogy következő héten találkozunk újra és randizunk.

Utána 3 napig teljesen eltűnt,nem tudtam sehogy sem elérni.

4.napon Facebookon már kitette hogy kapcsolatban van xy személlyel,azt hittem felrobbanok.

Fáj hogy szó nélkül lelépett és hogy facebookról kellett megtudnom hogy már mással van. Szóval nem mondta hogy szakít,egyszerűen szó nélkül lelépett.


Ilyenkor írjak még neki üzenetet? Nagyon megalázottnak érzem magam.



2020. jan. 25. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz "barátnőm" alatt? Most együtt voltatok vagy 1x volt randi?
2020. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Persze írd neki, hogy bssszd meg a jó q-va anyukádat :) Mit kellene ilyenkor írni? Semmit ez van kész lépj tovább. Vagy tényleg írd le neki, amit írtam mást szerintem nincs mit írnod ilyen helyzetben...
2020. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy semmi értelme már ilyenkor sem írni, sem megbeszélni, sem semmi ezzel kapcsolatos tevékenységnek részedről, csakis magaddal törődj.

Az a baj az ilyen elhagyásokkal, hogy a "tettes" vissza szokott ólálkodni és még a maradék érzelmek roncsain bepróbálkozni.

2020. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
81%

Jajjegyelek meg...na, gyere le inni és megbeszéljük...


Nem történt itt effektíve semmi, cska a csaj összejött valakivel, aki nem te vagy.


Ne foglalkozz vele, tiltsd le, töröld a számát.

2020. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább keress mást,bulizz,épitsd magad.

Ne foglalkozz vele.

2020. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fél évig voltunk együtt.Fél évig jártunk. Lehet azt mondjátok erre,hogy fél év az semmi,de szerelmes vagyok/voltam belé és egyik napról a másikra lelépett szó nélkül.
2020. jan. 25. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva volt. Ez egy személyiség probléma amiről lehet hogy nem is tehet. Fogd fel úgy hogy nem akart bántani csak sekélyes a gondolkodása. Te jobban jártál mindenképpen.
2020. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Pfu.. Akkor tényleg sajnálom. 😢 Írd meg neki mekkora egy nyomorult qurva aztán tiltsd le mindenhonnan. A cuccait meg ha vannak dobd ki a fenébe. Sajnálom tesó.
2020. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noren1989 ***** válasza:
75%

A pár nappal ezelőtt randiztunk kezdetű mondatod ezt sugallja, Kérdező. Ha nem osztasz meg infót, nem tudunk róla nyilatkozni.


No, így akkor, volt valami gondja, de máshol sírta el. Bizalmi/kommunikációs szint kuka, sajnos, de csak gondolj arra, hogy ez már nem a te bajod.

2020. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha idő közben megtetszik más, azért van bennem annyi, hogy közöljem vele, hogy más van az életemben. Sőt, hamarabbra hoznám a találkozót vagy Skype-on, kamera előtt vallanám be, ha az első nem kivitelezhető. De nem az, hogy 3 napig sehogy se lehet elérni, aztán derült égből villám csapás.


Hagyd a francba és kész!

2020. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!