Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tekinti meg volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekinti meg volt barátnőm mindig az elsők között a facebook storijaimat?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt szakított velem arra hivatkozva,hogy nincsen meg közöttünk az a bizonyos szikra.


Én vagyok a srác.


2019. dec. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy megbánta,hogy szakított veled és még mindig érdekli mi van veled?(:
2019. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hm..Igen,a kérdésből lehet sejteni,hogy én vagyok a srác 🤔.

Ezt csak most vettem észre.

2019. dec. 29. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet megnezni,ki nézi a történetemet?
2019. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mutatja alul, hogy ki nézte meg.
2019. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valaki azt a kérdést teszi fel, vajon mi az élet értelme, mások azt, vajon egyedül vagyunk e az Univerzumban...

De ez mindent felülír.

2019. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Konkrét választ természetesen csak az adott illető tudna adni,ezzel én is tisztában vagyok,azonban véleménye lehet bárkinek.Na most én pont az ezzel kapcsolatos véleményekre vagyok kíváncsi.

Nem hiszem,hogy ez ne lenne egyértelmű.

2019. dec. 29. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már egy éve szakítottam a barátommal, de a mai napig, ha látom, hogy kirakott egy Facebook storyt akkor megnézem.

Nem érzek már iránta semmit, mint pasi nem érdekel már, viszont nincs bennem harag, szeretettel gondolok rá vissza és érdekel, hogy hogy alakul az élete. De ha nem tudnék róla semmit, akkor se érezném azt, hogy bármi is hiányzik. Szóval részemről ez semmit nem jelent. Valószínűleg ha még szeretném, de már vége a kapcsolatnak akkor csakazertse nézegetném, hogy miket oszt meg, hogy ne lássa, mennyire odáig vagyok érte. Most viszont már nem erdekel, hogy mit gondol vagy mit nem gondol.

2020. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!