Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi esély van arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra hogy megbocsájt és újra együtt lehetünk?

Figyelt kérdés
3 éves kapcsolat volt. Egyik percről a másikra történt szinte. Voltak viták tény mint minden kapcsolatban de részben én voltam a hibás. Azt mondta ő nem boldog és nem szeretem eléggé és nem kezelem nőként. Ami nem volt igaz mert mindig szeretgettem és stb. Jó persze volt amikor az ember egyedül akar lenni és stb de sztem ez elfogadható. Azt mondta már nem szeret de szerintem ez nem igaz hisz pár nappal ezelőtt még olyanokat mondott és tervezett. Nagyon kiáll az álláspontja mellett. Egyszer ráírtam h gondolja át és bevallottam a hibáimat is amik tényleg igy voltak. Irta hogy sajnálja hogy igy történt és kb ennyi. Irtam neki egy bocsánatkérő üzenetet de semmi válasz rá. Tudom egy hülye vagyok hogy írtam neki de nem bírtam ki. Nem bírom nélküle kész vagyok a változásra csak hogy mellettem legyen újra tiszta lappal. Szerintetek mit tegyek? Van még esély rá? lehet elgondolkodik?

2020. jan. 26. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A leírás alapján nem fog elgondolkodni:)
2020. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy ezen a ponton túl üzenetekkel vagy hívásokkal hajkurászni a hölgyet nem szabad, mert azt zaklatásnak érezheti és még inkább elfordulhat tőled. Az egyetlen okos dolog most, amit tehetsz az az, hogy türelmesen vársz. Ha mégis hiányoznál neki, meggondolná magát, jelentkezni fog, hidd el. Ha magától nem jelentkezik, akkor biztos, hogy végképp elhidegült tőled.
2020. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy nem hidegült el hanem lehet ezzel büntet egy időre. Egyik nap még kérdezte hogy szeretem és ő is azt mondta. Szeretném visszakapni a szerelmem.
2020. jan. 26. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:

0.0002%

Ne ragaszkodj egy olyan emberhez, aki úgy eldobott, mint egy taknyos zsepit.

2020. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hogy tegyem túl magam ezen? Nagyon nehéz. Állandóan a facebook fiókját nézegetem és hasonlók
2020. febr. 5. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne hogy nem hidegült el hanem lehet ezzel büntet egy időre. Egyik nap még kérdezte hogy szeretem és ő is azt mondta. Szeretném visszakapni a szerelmem."


"Azt mondta már nem szeret de szerintem ez nem igaz hisz pár nappal ezelőtt még olyanokat mondott és tervezett."



tök mindegy hogy mit mondott előtte. nekem si volt már ilyen. magamat csaptam be. éreztem h nem szeretem már ugy a párom de nem mertem és akartam kilépni ezért magamra eröltettem hoyg szeretem és vele kell lennem. főleg amikor több éves kapcsolatról volt szó.

ha büntetni akarna, akkor hidd el, hogy nem azt mondaná hoyg nem szeret már, hanem azt hogy "nekem ez igy nem jó, el kell gondolkodnom".

hidd csak el, nem szeret már. különben nem mondaná ezt. ő ezt eldöntötte.

tanulság későbbiekre: egy nő nem attól érzi jól magát ha "szeretgeted stb"

2020. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is ne nézegesd. Tudom, hogy baromi nehéz megállni, de csak magadat kínzod vele, jobban teszed, ha letiltod mindenhol. Igazán csak az idő fog segíteni, addig pedig gyászold meg ezt a kapcsolatot és kezdj el más fontos dolgokra koncentrálni az életedben. Legyél sokat a barátaiddal, keress új hobbit vagy merülj el már meglévőben, mozogj minék többet, utazz el valahová egy kis környezetváltozásért, teperj jobban a munkahelyeden, hogy legalább ott sikerélmény érjen.. sok lehetőség van, amivel elfoglalhatod magad amíg nem enyhül a dolog. Mert enyhülni fog, sőt, el is fog múlni, ha nem próbálsz a múltban élni, hanem inkább előre tekintesz. Kitartás, sokan átestünk ezen, mindannyian azt hisszük ilyenkor, hogy vége a világnak és már soha nem fogunk senkit így szeretni, aztán rájövünk, hogy ez nincs így :)
2020. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszön a válaszokat. és mi jó a nőnek ? a szeretgetést ide nem elég ugye mondtátok
2020. febr. 5. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Most már mindegy

Gondolom jelezte hogy hiányzik neki a szeretgetes de ezek szerint te nem tettél érte

Vannak lányok akik nem szeretnek csókolózni meg semmit

Vannak akik igen és igénylik ezeket a dolgokat

Ha meg ismerted a lányt és tudtad mire vágyik, elvileg szeretted is, akkor mer nem adtad meg ezt neki?

Mindegy mert majd meg kapja mástól..

2020. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es nem tud olvasni. A kerdezo pont azt irta hogy szeretgette. Pont az a lenyeg h a puszta szeretgetes keves.
2020. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!