Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másfél hónapot együtt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapot együtt voltam egy lánnyal mindenfele mentünk jól érezte magát, boldog volt bennem kialakult egy kötődés ő nem érzett semmit irántam emiatt szakított. Ha nem ad esélyt és nemet mond megéri próbálkozni, hogy lássa kitartó vagyok?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki nem önmagamat adtam, tekintve nem gondoltam tetszene a valódi énem neki, valószínűleg emiatt.

Eljött a szakítás utáni találkozóra egy kocsmába ahol végig önmagamat adtam a valódi énemet, ő végig zárt kéztartásban visszahúzódóan ült végig komoly volt, én a mondtam neki ott az ajtó bármikor elmehet, ha azt mondja nem érzett semmit miért maradt 2 korsó sörre miért nem ment el az elsőnél, mikor odaültem tágak voltak a pupillái, a két lába mindig felém nézett, mikor rátettem a combjára a kezem nem söpörte le, megéri próbálkozni? Hátha igent mond hogy látja hogy próbálkozok?



2016. dec. 17. 09:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondta hiába fogom önmagamat adni semmi sem fog változni, de akkor miért jött el a szakítás után a pub-ba?
2016. dec. 17. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sajnál. (szerintem)
2016. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihentesd kicsit, tűnj el, "ne érj rá", de közben posztolj 1-2 vidám dolgot, de ne akard féltékennyé tenni, csak mutasd meg, h nem vagy padlón. Ha keres, legyél kedves, de rázd le, hogy most nem érsz rá, de ígéred, írni fogsz! 2nap után keresd, de ne görcsölj rá, beszéljetek meg vmi találkozót, ott is a pozitív dolgokra koncentrálj, ne játszd meg magad, csak ne is legyél búval .sztt, szerintem rohanni fog utánad, ha te nem teszed ezt meg neki. Ha nem megy utánad, akkor hagyd a francba, csak figyelemre vágyott.
2016. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én saját példát tudok csak hozni. Mi "együtt" voltunk egy sráccal fél évig mert el akartam hinni hogy képes vagyok belé szeretni. Hát nem sikerült azonban mikor arra kért egy hónappal a tényleges szakítás előtt hogy adjak még időt belementem. Nem azért mert figyelemre vágytam és nem is azért mert azt hittem működni fog hanem hogy ne érezze azt hogy esélyt sem kapott. Mert ahogy itt írták sajnáltam. Eleve a sajnálat miatt meg mert ő biztos volt benne hogy csak idő kell húztam olyan sokáig az időt. Utána még próbálkozott de persze fölöslegesen.
2016. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod, az érzelmek nem kitartásra jönnek.
2016. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most bent dolgozik egy üzletben, ismerősöm azt tanácsolta menjek be vegyek egy müzlit mosolyogjak rá és menjek el, csak azért hogy érdekel mi van vele. ennek van értelme?
2016. dec. 17. 12:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják zaklatásnak.
2016. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle végül?
2017. ápr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos szomjas volt :)
2018. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!