Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra együtt leszünk, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra együtt leszünk, vagy ez már esélytelen? A barátommal 9 hónapig voltunk együtt majd egyik napról a másikra azt mondta már nem érzi azt mint régen. Már 4 hónappal ez előtt is ez volt hogy ezt mondta akkor megint össze jöttünk.

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem, evvel az indokkal hogy már nem hiányzom neki. Nem voltak problémáink, ritkán veszekedtunk de akkor is apró dolgokon. Nehéz élete van most végzős minden nap edzése van, és mikor végre haza ér akkor is tanulnia kell. Nem találkoztunk mindennap de heti 3 igen. Nehezen beszéli meg a problémáit bárkivel. A nevelő anyukája szerint az a problémaja most hogy a verszerinti anyukája elutazik az ünnepekre es a szallagavatojan se lesz ott. Igaz az anyukájaval nem volt jó a kapcsolata. Nagyon össze zavart avval hogy egyik este leirta hogy már nem érzi azt mint régen, rá kérdeztem hogy szakítani akar e de nem tudott rá rendes választ írni hárított. Majd másnap át mentem hozzá hogy át vigyem a cuccait és elhozzam az enyémet,ossze is pakoltam a cuccom de azt mondta ne menjek beszélni akar, majd bocsánatot kért de most ezt érzi hogy nem hiányzom, utána nem akart elengedni olelgetni csokolgatni kezdet meg sírni és azt mondta kezdjük új lappal és majd ő keres és haza hozott itt is sírt, én nyugodtan kezeltem a dolgot nem sírtam. Majd másnap reggel rá kérdeztem hogy akkor mire gondolt az új lappal hogy csak szünet mint legutóbb, de azt mondta hogy nem most nem azt akkar, rá kérdeztem akkor végleg vége nem mondott semmit rá. Majd azt mondta barátként érez irántam. Instan ezután le vettem a kepunket majd fel nappal később ő is lassan már 1 hete nem keres azóta ki követtem töröltem és ő is. Közben a barátai beszélgetnek velem ők nem tudtak a szakitasrol csak a legjobb barátja ő kerdezoskodott irántam. A nevelő anyukája azt mondja adjak neki időtt keresni fog még minden. Nem tudom hogy most mi lesz úgy érzem újra együtt leszünk mert nem zárta le igazán, személyesen azt jelzi nekem a viselkedesevel hogy engem akkar de mivel most nem keres úgy érzem nem erdeklem. Nem tudom 😩

#esély #Ujraegyutt
2017. nov. 29. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet gondolj végig: Te tudsz egy ilyen labilis emberrel tervezni? Képzeld, ha vesztek egy lakást közösen, mondjuk hitelt is vesztek fel közösen, majd a kulcsátadásnál közli, hogy ő elbizonytalanodott. Vagy az esküvőn az anyakönyvvezető előtt elbizonytalanodik, hogy feleségül akar-e venni. Vagy otthagy majd egy kisgyerekkel. Mert már nem úgy étez. Ha Neked ez nem gond, akkor hajrá, kaparj érte. Én anno útjára engedtem a drámakirályt. Nem bántam meg.
2017. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ilyen típusú a srác.

Inkább elzárkózik, ha gondja van. Nem ez a jó hozzáállás. Szerintem ennek hosszú távon ilyen formában nincs túl sok értelme, kivéve ha változtattok

Nekem is meg a pasimnak is stresszes és kaotikus élete van. Van, hogy pár napig alig beszélünk, ilyenek. De attól még együtt vagyunk és szeretjük egymást.akkor is, ha épp szar hetünk van.

2017. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt egy csajjal éltem át, hetente "vége" volt ilyen olyan indokokkal, jól le is húzott.
2017. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!