Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fog ez az erzes valaha valtozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog ez az erzes valaha valtozni?

Figyelt kérdés

A parommal 3 napja szakitottunk es majdnem 3 evig voltunk egyutt. Amit erzek nem tudom szavakba onteni. Habar szep elvalasunk volt es kozos dontes megis nagyon erzem hogy hibas vagyok ( csak en vagyok a hibas) es egyszeruen nem erzem azt hogy ezt valaha fel fogom tudni dolgozni. Belehalok a gondolatba hogy massal fogom latni, vegleg elveszitek egy szereto ferfit.

Az agyam azt sugja hogy ne rihanjak vissza, ne kapaszkodjak, legalabb par hetet birjak ki, de ez elviselhetetlen.

A nagy 24 orajaban zokogok, kisebb rohamaim vannak es senki sincs igazan mellettem, ugy erzem mindenkinek valamilyen szinten teher az hogy en errol tudok csak beszelni, lehangolja oket a hangulatom, teljesen egyedul erzem magam nekule.

Mindenki mondogatja hogy majd jobb lesz es majd elmulik, de megis mikor?

Nem tudom elkepzelni hogy valaha ranezzek egy fiura is, csak ra vagyom minden percben.

Tudom hogy nem szabad de a regi kepeinket es beszelgeteseinket nezegetem es teljesen gyengenek erzem magam.

Tudom hogy nem kereshetem mert csak rontanek a helyzeten es az eselyeimen hogy a kesobbiekben ujrakezdhessuk, de annyira nehez ezt kibirni.

Ugy felek hogy par honap mulva talal majd valakit maganak es vegleg elfelejt majd engem en pedig teljesen egyedul maradok, vagy ami rosszabb hogy rossz ferfi mellett kotok ki.

Szerintetek meddig tart majd mire lesz uj parja? Mit tehetnek hogy konnyitsek a lelkemen?

19/N, a volt parom idosebb par evvel


2020. jan. 27. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, de 1-2 hónap kell hozzá.


Jól mondod, nagyon nagy hiba képeket nézni róla, régi üzeneteket olvasni. Ne tedd, ezzel csak szivatod magad és nem adsz esélyt a gyógyulásnak.

A srác követését kapcsold ki közösségi médiában. Nem kell őt letiltani, de ennyit legalább tegyél meg, hogy ne kapj automatikus értesítéseket róla.


Az biztos, hogy nem maradsz egyedül. 19 évesen még gyerek vagy, előtted az élet. Ez első nagy szerelmi bánatnak hangzik. Lesz még ilyen sajnos.


Az tényleg nagyon rossz érzés, amikor első alkalommal látod majd mással. Ezen nincs mit segíteni. Túl fogod tenni magad rajta.


Az új pár választásánál legyél körültekintő, hogy jó ember legyen.

2020. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont az a baj hogy tul jo ember volt az elozo parom😞 nala jobbat nem fogok tudni talalni, igazan szeretett engem es mindent megtett ertem
2020. jan. 27. 14:39
 3/7 Lachesys ***** válasza:
te most csak magadat sajnalod. ezzel sirod tele a gyiket is napok ota. 19 vagy basszus nem 13, ugy viselkedsz mint egy hercegno:D nem, nem fogjatok ujrakezdeni, te uj peniszekre es kalandokra vagytal. ez van. szerinted majd par ev mulva ha wleg kalandod volt, visszamesz hozza es minden hepi lesz? ebredj mar fel! csak egy buta libat fog latni benned, akinek fontosabn volt, hogy bulizzon, mint vele lenni.
2020. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De miert irsz nekem ilyet utolso?

Lathatod hogy nagyon magam alatt vagyok, ha elolvastad amit irtam. Miert kell igy megfogalmazni, ilyen durvanak lenni?

Tudod mennyire rosszul esik? Meg ha igazad is van, kerlek figyelj oda a stilusra

2020. jan. 27. 14:47
 5/7 Lachesys ***** válasza:

nem a lelkedbe akarok taposni, de tenyleg elkepeszto, hogy magadat sajnaltatod ebben a helyzetben, mikor teljesen egyertelmu, hogy nem szereted ezt a sracot, es onzo vagy, hiszen te mindent szeretnel: lehess szabad akar evekre, de aztan legyen ott neked megint. gondolj bele kicsit. mennyire tudnad ferfikent tisztelni, meg ha igy is lenne? egyaltalan emberkent? szerinted az mennyire tarthatja magat, aki hagyja, hogy valaki igy jatszadozzon vele?


nem fogsz belehalni a banatba barmit is erzel, par honap, fel ev es jobban leszel. termeszetes hogy 3 nap utan meg egesz nap sirsz. de azt tenyleg gondold vegig, hogy nem realis abban remenykedni, hogy minden ugy lesz, ahogy te szeretned. az emberek nem jatekszerek. ideje felnoni es vallalni a felelosseget a donteseidert, tetteidert.

2020. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te kiírsz egy kérdést, mi meg válaszolunk rá. Nem vagy itt semmiféle főnök, hogy meghatározd, milyen stílusban tehetjük. Az előzőnek totál igaza van, napok óta a kérdéseiddel van tele az oldal, rohadt unalmas és nevetséges. Mindenki átmegy szakításon, engem is dobtak 2 hónapja, húha, megy az élet tovább. 19 évesen elmondom neked még lehet, hogy a következő 10 éved is erről fog szólni, hogy kapcsolatból kapcsolatba mész. Ez ilyen, vagy megtalálod elsőre a nagy Ő-t, vagy nem, de többnyire nem. Amiket te elképzeltél, és amikről te áradozol az a Ryan Gosling féle romantikus filmekbe van, nem a való életbe.


Kérlek fejezd már be a kérdések kiírását napról napra, mert unalmas, és semmi új választ nem fogsz kapni. Idióta voltál, tanulj a hibádból és legközelebb ne dobj el valakit, aki szeretett.

Illetve szerezz barátnőket, akiknek elsírod a bánatod, bár nem csodálom, hogy tehernek érzed magad mert ezt még olvasni is teher, sejtem milyen lehet ezt hallgatni tőled személyesen / chaten...


21L

2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A közös megeggyezésen mit értesz? Miért szakítottatok?
2020. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!