Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem, hogy szakítottunk?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy évig voltam együtt egy lánnyal. Sok mindenben nagyon is jól kijöttünk, és tök jó dolgokat csináltunk együtt, ritkán veszekedtünk. Az elején, pár hónap után úgy volt, hogy na nemsokára össze is költözhetünk, mert ő úgyis keresni akart albérletet.


Viszont ez szép lassan megváltozott az ő részéről. Nem költöztünk össze hanem ő külön albérletet keresett. Utána mindig csak úgy beszélt a jövőről, hogy "ÉN" nem pedig úgy hogy "MI". Ez nekem nagyon rosszul esett, mert úgy éreztem én mindent beleadok. A következő nyarat is úgy tervezte, hogy "Én elmegyek erre a fesztiválra meg arra", nem úgy, hogy talán együtt. Illetve azt mondta, ő a sulija után külföldre akar menni pár évre... Ezt se úgy tervezgette, hogy esetleg együtt.


A fent említett okok miatt, szerintem inkább tudatalatt, én egyre jobban elvesztettem a motivációmat a kapcsolat iránt, így egyre kevesebbet találkoztunk, és egyre hidegebb lett az egész. Ez addig fajult, hogy egy borgőzös estén leültünk erről beszélgetni, és végül ő azt mondta, hogy szakítani akar.


Eleinte úgy éreztem én is, hogy ez egy jó megoldás, de két héttel a szakítás után azért eléggé hiányzik. Szomorú vagyok, hogy nem jött össze :( Sírok.


Ő szerintem jól van, és úgy érzem, mintha megkönnyebbült volna. Bevallom, ez a férfiasságomon ejt csorbát, mivel úgy érzem, nem voltam elég ahhoz, hogy esetleg összeköltözzünk.


Én 26 éves vagyok, ő pedig 22 éves.



2020. febr. 6. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, nem a te döntésed volt a szakítás. Viszont mindenképpen ez volt a megoldás, ő nem szeret, nem veled tervez, megkönnyebbült. Nehéz, de lépj tovább.
2020. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondoltam, hogy csak bénán kommunikált, de végigolvasva úgy tűnik, hogy nem. Ő nem veled tervezte a jövőt. Jól döntöttél.
2020. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából, én hoztam fel, hogy szakítani kéne, de ő mondta ki végül, illetve én már hetek óta ezen gondokoztam.


Az a baj, hogy nem biztos, hogy nem szeret... ő is mondogatta, hogy nem tudja jó döntés e, és el tudja még képzelni, hogy megint együtt legyünk.


Viszont én már nem akarnék mégegyszer összejönni, ha már egyszer szakítottunk, mivel ki tudja, hogy a jövőben mennyire lesz bizonytalan.

2020. febr. 6. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a viselkedés egyértelmű jele annak amikor egy nő már nem szeret és nem tervez veled jövőt csak nehezére esik kimondani, hogy ennek itt a vége. Tapasztalat... Ugyanezt csináltam anno.

El kell fogadnod, hogy ennek itt a vége. Ez így a legjobb hidd el. Nem lett volna már értelme.

Hagy élje az életet. Te is keress valami hobbit, találkozz barátokkal stb. Idővel jobb lesz.

Most valami sokkal jobb vár Rád! Hidd el :)

27/L

2020. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Remélem amíg együtt votatok, intenzíven dugtad. Ennek vége. Jöhet a következő csaj. Hidd el, tök jó egy barna után egy szőke vagy fekete. A síás helyett már rég vadásznod kellene.

Ráadásul a csaj 22 volt. beújíthatsz egy 19 évest. Igazán minőségi csere lenne.

2020. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó döntés így. jól láthatóan nem szeretett téged, csak élvezte, hogy van valakije.
2020. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők nagy része ilyen... nwmtzdják mut akarnak mert ostromolják a kanok és a legjobbakat kiprobálja és aki a legjobb annál marad egy érzéketlen buta komolytalan hozzállású embertelen viselkedésű a legtöbb eljátsza magát igy szeret meg úgy közbe fingja nincs miket beszél mit is jelent ez a szó hogy szeretlek. Nemérzik a súlyát mitcsinálnak ezeket hivják érzelmi analfabétáknak és nagyon sok van belőlük pláne a mostani fiatalokba.te többet érsz mert tudsz szeretni es hiányzik a másik. Az a nő meg sokat vesztett és szegényebb lett.
2020. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!