Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, jól döntöttem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, jól döntöttem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves lány vagyok, a volt barátom pedig 21 éves. Lassan másfél évig voltunk együtt. Tényleg az eleje tökéletes volt persze ez mindig is így kezdődik. Ahogy össze jöttünk már rá olyan 3 hónapra megkezdődött az hogy el tiltott a barátaimtól, nem járhatam sehová sem, és minden egyes dologra féltékeny volt pedig soha sem adtam rá neki okot. De persze én el tűrtem neki mindent és mindenkit​el dobtam magam körül miatta. Ő azt mondta hogy azért nem engedi hogy barátaim legyenek mert hogy azt akarja hogy jó életet éljünk, mindenkit zárjunk ki az életünkből és csak egymásnak éljünk. Rendben én nem barátkoztam és nem jártam sehová. Ugyan úgy ő sem járt nélkülem sehová mert voltunk ki együtt az ő barátaival amiből végül mindig az lett hogy be rúgott és én levegőnek voltam nézve. El jött egy olyan pillanat hogy részegen meg vert engemet nem 1x és nem is 2x.. Megbocsátottam... Nem olyan régen szakitotunk mert már nem bírtam mellete lenni , állandóan veszekedtünk, hiányoztak a barátaim és már elegem lett teljesen mindenből. 1 hónapig egyfolytában írt hívott, és végül újra naív lettem és találkoztam vele. Olyan volt számomra mint egy idegen és nem éreztem magamat jól mellete. De végül kibékültünk és adtunk az egésznek egy újabb esélyt, ami egy napig tartott, mivel hogy én mindig őszinte vagyok hozzá és el mondtam neki hogy újra tartom a kapcsolatot a barátaimmal és hogy meg ismertem egy fiút (aki tényleg csak barát, és semmi több) nagyon ideges lett , megvert de úgy gondolom ez volt a legdurvább de ez volt a legutolsó is hogy egy újjal is hozzám nyúlt ott hagytam őtet és mondtam soha többé nem akarok tőle semmit sem. Azóta kereset hogy bocsánatot kérjen és aztán pedig mindennek le hordott engem hogy én masokal ismerkedek meg hogy újra barátokkal vagyok. Én már csak annyit mondtam neki hogy többé ebbe nincsen semmi köze hogy kivel mit csinálok. A napokban hoztam egy hirtelen döntést, fel költöztem Német országba a nővéremhez, lehet gyáva dolog de ezt láttam a legjobb dolognak ha el menekülök innen. Az a helyzet hogy el kezdett nekem hiányozni és nagyon rossz nélküle és nem merek bele gondolni hogy mi lessz velem ha ő össze jön mással. Szeretem ennek ellenére is amiket velem tett. Kérlek szépen titeket hogy szerintetek mit tegyek? Tényleg az lessz a legjobb ha új életet kezdek? Nélküle?!...
2018. szept. 8. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Nagyon ritka az, hogy valaki képes kiszabadulni egy bántalmazó kapcsolatból. Kérj segítséget a szüleidtől, hogy vigyenek egy egy pszichológushoz beszélgetni.

Nem vagy gyáva, erős vagy,hogy képes voltál eljönni. Rohadtul le a kalappal.

2018. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy ez kamu, és csak provokálni akarod a népet. Ha nem csak kitaláltad, akkor nagyon jól tetted. Ez az ember egy beteg, agresszív állat. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, és eszedbe ne jusson még egyszer felvenni vele a kapcsolatot.
2018. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Te ugye csak trollkodsz? Ha nem, akkor meg bizonyára Németországban is találsz olyat, aki úgy meg ér, mint szódás a lovát.

32/f

2018. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ezt nem értem, miért viccelnék ilyen dologgal? Én csak pár tanácsot szerettem volna kapni hogy mégis hogyan tovább, mert megfordult a fejemben hogy lehet még egy utolsó esélyt adok neki, de én inkább azt választottam hogy el jöttem otthonról. És most a napokban nagyon el kezdett hiányozni, és azt el sem tudom képzelni hogy én másal legyél kapcsolatban
2018. szept. 9. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha adsz neki egy utolsó esélyt, neked onnantól lőttek, azt tudod, ugye? Sosem fogsz megszabadulni
2018. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól döntöttél.

És hülyével ne kezdj többé.

2018. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

*Ő azt mondta hogy azért nem engedi hogy barátaim legyenek mert hogy azt akarja hogy jó életet éljünk, mindenkit zárjunk ki az életünkből és csak egymásnak éljünk.


Eddig olvastam, a többi nem érdekel.


Jól döntöttél. Eszedbe ne jusson visszafogadni. Ez az a típusú férfi, aki 40 évesként egy nőt mint egy használt rongyot dob el.Holott a nő neki szentelte az életét.

Ha nem akarsz ilyen sorsra jutni, akkor vissza se nézel, akár mit ad elő ez a bájgúnár:)

2018. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Képes volt téged MEGVERNI. BÁNTALMAZ.

Nem érdemled meg, hogy bántalmazzon!

Jön a könyörgés meg a még egy esély, aztán megint megver és leépíti az önbizalmad, hogy egy senki vagy és senkinek nem kellesz, amíg a csapdájában nem ragadsz, amíg neki jól esik vagy amíg nem durran el az agya féltékeységében és nem ver agyon. Addigra meg elzár a külvilágtól, és nem lesz senki aki segítsen.

Keresd meg őket ha gondolod: NANE

2018. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Életed legjobb döntését hoztad, erre később fogsz rájönni!

Sok videó, szakmai cikk van a bántalmazó, toxikus kapcsolatokról. A tied pszichológiai tankönyvi mintapélda!

Szerintem olvass ez ügyben sokat, segítsd magad ezzel, hogy felismerd, mekkora mázlid volt, hogy ilyen korán sikerült megúsznod!!!


29 n

2018. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanilyen helyzetben voltam sajnos. Csak a végén már odáig fajult a dolog, hogy egy vadállat lettem én is, állandóan sírtam, idegbeteg voltam és úgy bántam vele, hogy már én se voltam különb nála. Emiatt a mai napig bűntudatom van. Nekem is nagyon hiányzik és szoktam azt érezni, hogy szegenynek komoly problémái vannak és segítenem kellett volna neki, de belül már tudom, hogy így a jobb. Ijesztő a hasonlóság. Pontosan velem is ezeket tett a párom. Írj ha szeretnél beszélgetni!

20/L

2018. szept. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!