Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitok, mert már nem szeretlek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitok, mert már nem szeretlek?

Figyelt kérdés

Annyiszor van, hogy ezzel az okkal szakitanak az emberek a parjukkal. Persze teljesen érthető. De mi vezet idáig? Hogy lehet, hogy aki egykor a legfontosabb volt, az már semleges számodra?


A kérdés: mi lehetett az oka, hogy kiszerettel a másikból?


2020. febr. 9. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy mivel a mi kultúránkban a szerelem alapú kapcsolat a divat, gyakran esnek abba a hibába, hogy szemet húnynak a felek olyan szempontok felett, ami alkalmassá tesz arra, hogy leéljünk egymás mellett egy életet.

Jajj a kapcsolatnak, ha a kémillya elhagy bennünket.

2020. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetertek...
2020. febr. 9. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég hosszú út vezet ide. Kinek rövidebb kinek hosszabb.

Nekem az,hogy már az elején kicsit bizonytalan voltam,mégis sodródtam és megmagyaráztam magamnak,hogy de megbízható ezért nekem ő kell. Teltek a hónapok és tisztában voltam vele ez nem a nagy lángoló szerelem. Részéről sem,hibáa mondja azt,láttam sokszor az enyhe közönyt.Valóban úgy bánik velem ahogy azt illik. És mióta közöltem vele,hogy nekem ez így nem elég azóta ezerszer jobban látom a szeretetét. Viszont azóta valaki más megmutatta,hogyan lehet még szeretni és hiába küzdöttem magammal elhatároztam ,hogy vége,mert nem vagyok szerelmes.

2020. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről regényeket lehetne írni.

Annyi oka van.

Csak hogy soroljak párat:

1. Az ember változik. Egyszerű példa. Nagyon sokáig nem szerettem a rántottát. Utoljára kisgyerekkoromban ettem meg. Majd úgy alakult hogy párszor megkóstoltam valahol/ valakinél és elkezdett ízleni. Azóta eltelt pár hónap es imádom a rántottát, gyakran készítek én is. Ez csak egy banális dolog. De az emberek véleménye, ízlése, szokásai változhat(nak). És ha a párja meg ugyanolyan marad mint addig, vagy rosszabb lehet hogy nem elégíti ki ezeket. Ez olyan minthogy lehet tök jól elvagy valakivel egy kapcsolatban mondjuk 3 évig. Összejártok, hol itt hol ott alszotok. Aztán 3 év után összeköltöztök. De az egyik belelustul a kapcsolatba vagy anyira rendetlen hogy a másik nem bírja stb. Nem szeretik egymás szokáisait.. és egy idő után ezek összegyűlnek és már nem szereted.

Masik ok hogy sokan még önamaguk sem ismerik igazán akikor belemennek egy kapcsolatba. Milyen ő mint egyén? Mit akar? Mit szeret? Nem tudja. Nem ismeri saját magát. És lehet hogy évek múltán jön rá arra hogy őmaga milyen ember igazából, mit akar, stb. Csak addigra már ott lesz a párja aki lehet nem felel meg ennek a képnek. Nem elég v épp túl sok.

Önmagunkat is tisztába kéne tenni, mielőtt belemegyünk egy kapcsolatba aki felelősség.

És akkor ez csak 2 pelda. Ezen kívül rengeteg oka lehet még.

2020. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!