Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom. Derült égből villámcsapás. Nagyon szerettem. Évekig voltunk együtt. Akkor minden "én is szeretlek" az elmúlt időben hazugság volt? Azért hagyott el, mert már nem szerelmes, stb.

Figyelt kérdés
Úgy érzem hazugság volt az egész, hisz nem voltak előjelek. Ezek szerint az utóbbi időben csak megjátszotta magát. Nehéz felfognom és feldolgoznom, hogy többé már nem érdeklem. Hogy már nem számítok neki. És hogy mást kell keresnem idővel.
2018. nov. 4. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint hiányzott a kommunikáció
2018. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Derült égből villámcsapás." és " nem voltak előjelek"


Sokat kell még tanulnod az emberi kommunikációról, főleg a metakommunikációról. Sok sikert!

2018. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltak elojelek, csak nem vetted eszre. Vagy nem akartad.
2018. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van előzmény, mindig.
2018. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, és nálunk sem voltak előjelek. Még visszaemlékezve, több év távlatából és tapasztalatával sem tudnám ezt előre látni. Az utolsó napig minden pontosan ugyanolyan volt, mint az első napon. Ha valaki megjátssza magát, az megjátssza magát, ennyi, ott nem lesznek jelek. Rövid ideig legalábbis működhet.


És igen, kérdező, így van, az utóbbi időben hazudott neked, szerepet játszott, de szerintem azért tette, hogy neked könnyebb legyen. Meg talán az "evés közben jön meg az étvágy" alapon is, megnézte, hogy milyen ő, milyen vagy te, milyen a kapcsolatotok, ha továbbra is az idilli tökéletesség látszatát kelti, hátha akkor visszatérnek az érzései és minden rendben van. Ha nem volt benne biztos, hogy ez vajon érzelmi hullámvölgy-e, akkor megpróbálta kivárni, hátha elmúlik, és korrekt módon mikor nem változott semmi, akkor szakított.


Idővel elmúlik, mint minden fájdalom. Kitartás.

2018. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pff figyelj, az exfeleségem a végsőkig mondogatta hogy szeretlek, akkor is mikor mással viszonya volt, meg akkor is mikor megcsalni készült, meg a megcsalás után is....

Én meg számon voltam kérve hogy miért mondom ritkán hogy szeretlek....

2018. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"nem szerelmes" sablonos semmitmondó kifogás.... nem csak a szerelem hiánya volt itt a probléma.
2018. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!