Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás szintlépés miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás szintlépés miatt?

Figyelt kérdés

Ezt már több embertől hallottam, főleg nőktől hogy hát azért szakított a párjával mert hogy a párja lemaradt mellette, és ő meg magasabb szintre lépett, anyagiakban, karrierben, gondolkodásban stb.


Miért szeret ki egy nő a párjából ha az nem akarja lépni ezeket a szinteket?


Egyáltalán vannak ilyen szintek?


"Jaj szívem nézd szakítanunk kell, mert én 102-es szintű vagyok, te viszont évek óta 72-es szintű."



2020. febr. 12. 17:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha emiatt szakít akkor az a ff-nak/ nonek is jobb
2020. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem a szintekről szól,hanem hogy nem akarok egy cigarettafüstös albérletbe gyereket szülni. Meg minden nap párizsis szendvicset majszolva ülni a panelban, a tévé előtt.
2020. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen szintezest meg pontozast en ffiaknal lattam fokent hogy ok mennyire vonzoak na meg a nok akikkel osszejonnek. Noknel csak olyat tudok aki vegre valahara szakitott a hapsijaval akinek jo bolt a begyepesedett elete sz.r fizetessel, idegesito kollegakkal. Es igen ha te elore lepsz ez erot is ad meg meg is erosit hogy nem egymast keresitek. En pl szeretnek egy eletszinvonalat, ezert orulok ha a parom annyit keres mint en. 28N
2020. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

# 3


Az mennyi kb?

2020. febr. 12. 17:46
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem, hogy valami játékról van szó wow, honfoglaló stb XD
2020. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
12%

"Ez nem a szintekről szól,hanem hogy nem akarok egy cigarettafüstös albérletbe gyereket szülni. Meg minden nap párizsis szendvicset majszolva ülni a panelban, a tévé előtt."


És ezért Te mit teszel, hogy ne ez legyen? Keményen dolgozol vagy eltartót keresel?

2020. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen. Volt két ilyen exem is. Amíg én fejlődtem, komolyodtam, addig nekik még mindig a cod, egyetem, sör körül forgott az életük. Nyilván nem vállalok így velük gyereket.
2020. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem kiszeret belőle, hanem egyszerűen nem tud már mit kezdeni vele. Nálunk az volt a gond, hogy nekem nő létemre volt egzisztenciám, neki nem. Míg én az idő előrehaladtával egyre jobban néztem ki, mert sportoltam, fogytam, ő egyre szarabbul, mert csak zabált. Ettől neki kisebbségi érzése támadt, amit azzal kompenzált, hogy lépten-nyomon lealázott. Ilyen helyzetekben azért az egymáshoz való hozzáállás is változik és ezek a megváltozott körülmények okozzák a kapcsolat megromlását. Szóval szerintem ez nem tudatos, hogy ideje szintet lépnem, hanem így alakul. Én nem láttam értelmét vele maradni, mert ő nem tudott hozzám fejlődni, ezért inkább lehúzott a saját szintjére.
2020. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%
A páromnak legalább 209-es szintűnek kell lennie a wow-ban.
2020. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

# 7


A roma kisebbség körében sok gyereket szülnek, ennek ellenére mégis felelőtlennek és éretlennek tartja őket a többségi társadalom.

2020. febr. 12. 17:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!