Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác, akivel kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel kölcsönösen szimpatizálunk egymással, viszont egyszerűen nem megy a kapcsolatteremtés, mit tehetnék, hogy legyen szintlépés a szemezgetésen felül?

Figyelt kérdés

Mit tehetek nőként, hogy ne tűnjek nyomulósnak, de könnyen megközelíthető legyek és? Merjen odajönni hozzám az illető?


Egyszerűen már fusztrál a helyzet. Nem akarok direkt kezdeményezni, mert már tettem direkt lépéseket...Legyen türelmes?


N26 F30



2020. febr. 4. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Kezdeményezz te, nincs abban semmi különös.
2020. febr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Elég töketlen csávó a lelkem.
2020. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha barátságon kívül többet akarna, más kezdeményezte volna. Ne járasd le magad.
2020. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem is odament volna,ha akarna valamit. főleg, hogy tettél lépéseket
2020. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Azért azok a "lépések" néha nem olyan egyértelműek. De a "csá, kijött a halálos iramban 27 a moziban és nincs kedvem egyedül megnézni, elkísérnél engem?" már szerintem nehezen félreérthető.
2020. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismered, milyen gyakran találkoztok, köszönő viszonyban sem vagytok?

Kicsit írd le a helyzetet, mert anélkül nehéz okosat mondani.

2020. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez furán hangzik, de tett lépéseket...éreztem érdeklődést, sokat "sertepeltélt" körülöttem, mintha törekedett volna, hogy kapcsolatot teremtsen. De én konkrétan nem mertem megszólítani. Beszélgettem is vele, viszont sajnos utána nem folyatódott..nem lett következő beszélgetés..viszont most is érzem az érdeklődést. Elég sok flörtlépést elszúrtam...nem vettem jól a jeleket még az elején. Már kevés érdeklődést érzek.. :( de szerintem még mindig tetszem neki.
2020. febr. 4. 20:53
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Munkahely. Köszönőviszonyban vagyunk, beszélgettünk is már régebben.

2020. febr. 4. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Szúrd ki a szemét. :)
2020. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Munka miatt nem tudsz kapcsolatba lépni vele?

Akár úgy is, hogy segítsen a fénymásolóval

Vagy leülni mellé egy kávéval mikor ebédel vagy kávézik és feldobni valami témát. Pl. a mostani vírust, vagy a filmet, amit tegnap este láttál.

2020. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!