Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy pár nagyon szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár nagyon szereti a közös kutyat, akkor szakitaskor ki viszi?

Figyelt kérdés

Aki elmegy az láthatja még a.kutyat,ha az félig a sajátja is ? Olyan majdnem mintha kozos gyerek volna. Ugy ertem elviheti setalni vagy jatszhat vele? Vagy a kutya 1 hétig itt 1 hétig ott?

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2020. febr. 22. 18:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ne legyél már morbid! Ez nem vicces!
2020. febr. 22. 19:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának mindig van EGY gazdája. Ezt tudjátok, hogy melyikőtök az. Nála maradjon a kutya. Természetesen megbeszélés kérdése a "láthatás".
2020. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

#1


:D Ez kéééész!


#Kérdező


Mint a gyerekfelügyelet, csak tisztességesebben, kétheti vagy havi eloszlásban. A kutya megjegyez. Vagy válasszon a kutya, kit tekint elődleges "gazdinak"?

2020. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. :D


Én is ezen gondolkoztam kérdező mostanában.

Egy éve van közös kutyánk.


Mivel barátom jobban keres, és tud vezetni, így valószínű nála maradna.

(Kutyafuttató csak autóval elérhető tőlünk, pl.)

Azt nem tudom lenne-e "láthatás". Ez helyzettől függ, vagy hogy milyen viszonyban váltok el, kihez kötődik jobban a kutya.


Egyik ismerős párnál volt ilyen helyzet, ott a férfinél maradt, mert a csaj megbízhatatlan volt és a kutya jobban kötődött a férfihoz.

2020. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha a masikhoz is kotodik a kutya,akkor az ugy nagyon rossz h levalasztani a nőről ha mondjuk a kertes haz a pasiè.
2020. febr. 22. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki vette/akinek a nevén a chip van.
2020. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kutya eleg okos hogy eldontse kit szeret jobban. Eresszetek el a parkba, uljetek le egy pad ket szelere. Amelyikotokhoz odajon aze legyen
2020. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez nevetséges... A kutya nem gyerek.
2020. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Ezzel az erővel a kutyának is legyenek jogai, adjunk neki szabad akaratot.. mert ha azt vesszük akkor egy rabszolga.


Én le tudnék mondani a kutyáról, ha ezzel megszabadulok a nőtől, aki sok időmet és pénzemet is elvitte.

2020. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De szerinetek van olyan h kozos lathatas?
2020. febr. 22. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!