Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy írtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy írtatok egyik családtagotok vagy barátotok exének szakításkor, hogy leugassátok? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Mert nekem írt meg hívott exem több rokona is, mert úgy állította be a szakítást, hogy minden előzmény nélkül kidobtam (nyilván nem igaz) és hogy ő ebbe belehal, öngyilkos lesz.


Annyira nem értem, miért kell zaklatni...


2019. dec. 11. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ne foglalkozz egyikükkel se. Te nem tartozol nekik semmivel. Felejtsenek el.
2019. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Egyetlen ilyen helyzet volt, mikor barátnőm exének segítettem kibaxni a cuccait a másodikról meg lekevertem neki két akkora pofont, hogy másnap még nekem fájt a kezem...


Együtt derítettük ki, hogy félrelép, ez volt a minimum, mikor megláttam az eset után.

2019. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon prolitempó ez.

Aki FB-n ír, azonnal letiltanám, jelenteném.

Aki felhívna, azonnal megfenyegetném, hogy a következő telefonja után megyek a rendőrségre zaklatás miatt feljelenteni. Amúgy meg, amint rájövök kicsoda, és miért hívom, elmondanám neki, amit az előző mondatban írtam, és választ sem várva kinyomnám a telefont.

2019. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A saját exemen kívül senki mást nem ugattam le, nem is tenném.
2019. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!