Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért bánt lelkileg egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt lelkileg egy férfi?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 12:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
.
2020. márc. 3. 13:15
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

A lelki bántalmazást nem kell nemekre bontani. Férfi és nő egyaránt lehet lelkileg bántalmazó. A motiváció azonos lehet, de a magyarázat többféle:


- Vannak olyanok, akik az életük során valamikor sérültek érzelmileg, ezért a világot elkönyvelték gonosznak. Úgy gondolják, hogy "jogosan" bántanak másokat, mert azok úgyis aljasok.

- Mások esetében a gyerekkorból hozott negatív, felvett viselkedés lehet. Mert azt látta kiskorától fogva, hogy az apja terrorizálja az anyját.


Az mindenesetre biztos, hogy ha ez rendszeres, akkor pszichopta hajlmokra gyanakodhatunk. Ebben az esetben nincs empátia a másik iránt, félelmetesebb esetben a lelki bántalmazás örömet is okozhat a bántalmazónak.

2020. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt,csak szexeltünk párszor. Ő dobott igazából . Én szerelmes voltam belé ,de ő ezt nem tudja.. igaźából ilyen kisebb megjegyzésekkel bánt
2020. márc. 3. 13:31
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy annyira nem érdekled már, hogy odaszúr valamit vagy úgy érzi, hogy te sértetted meg őt és vissza akar vágni valamivel.


Szerintem aki ismeri a másikat, tud olyat mondani, amivel nagy fájdalmat tud okozni a másiknak, hiszen ismeri a gyenge pontjait, nem kell ahhoz pszichopatának lenni. Akár férfi, akár nő.

2020. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A kommented alapján akkor az lehet szerintem, hogy teljesen tojik rád és az érzéseidre, csak használ. A te kezedben van a döntés, hogy ezt tűröd vagy sem. Amúgy szerintem a te szempontodból édesmindegy, hogy azért bánt, mert sanyarú gyerekkora volt vagy mert szimplán bunkó paraszt.
2020. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
En sose bántottam meg semmivel sem.Elfogadtam,hogy nem akar velem lenni ,de akkor hagyjon is békén és ne is írjon
2020. márc. 3. 13:34
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem is írtam neki semmit se vissza
2020. márc. 3. 13:36
 8/21 anonim ***** válasza:

#3


Ja, hogy erről van szó... Ez nem lelki bántalmazás, pusztán az a helyzet, hogy dugtatok párszor, és neki ennyi elég volt.


Túldramatizálod a helyzetet, olyan kifejezést használsz, amit úgy látszik hírből sem ismersz.

2020. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy ezt leginkább magadnak köszönheted, és lezárni is csak te tudod!!
2020. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem bánt téged, te bántod saját magad!

Szereted, és túlgondolod; mondd meg neki, hogy menjen a fenébe, ha ettől jobban érzed magad, és tiltsd le mindenhol.

2020. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!