Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fájt lelkileg és utólag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájt lelkileg és utólag, amikor megcsaltad a párodat? Megbántad?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj, esetleg, hogy mi okból történt a megcsalás, és megbocsátott-e a párod.

2019. aug. 21. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Megbantam igen,de nem lehet visszacsinalni a tetteket.

Elvileg megbocsajtott deaz ilyet nem igazan lehet elfelejteni. elobb utobb szakitas lesz az ilyenbol. Csak ido kerdese

19/l

2019. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

Egyetlen megcsalást sem bántam meg és nem is fájt soha utána.

Megbánni??? Nem, hacsak azért nem, mert nem volt értelme, mivel egyetlen nővel sem közelítette meg a szex azt a szintet, amit a párommal össze tudunk hozni. Vagy is a párommal fényévekkel jobb, mint eddigi szeretőimmel.

2019. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem fájt, hanem olyan felköpök és aláállok érzés volt. Nem bocsátott meg, hanem elhagytam azzal ami a tettem indítéka volt, aztán magam számoltam el a lelkiismeretemmel, nem terheltem ezzel. Ezután sors, karma vagy hasonló folytán úgy alakult, hogy volt alkalmam megcsalva lenni (szakítás után tudtam meg) és tudtomon kívül harmadik félnek lenni (nem tudtam, hogy kapcsolatban van). Így, hogy mindhárom szerepkört volt alkalmam kipróbálni és egyáltalán nem tetszett egyik sem, így amikor azt mondom, hogy nemhogy nem akarom újra átélni, de másnak sem kívánom és szarok bele, de inkább szakítok, az úgy is volt/van/lesz.

33/f

2019. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Többször is megcsaltam, több lányt is és soha egyiket sem bántam meg. Ez baj? :(
2019. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert csak olyat csaltam meg, aki szó szerint levegőnek nézett és akivel ilyen-olyan érdekből éltünk együtt és már szex sem volt.
2019. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor fáj, ha egy jó embert csalsz meg. Léteznek olyan partnerek is, akiket meg KELL csalni, mert azt érdemlik. Nem kell itt a duma, hogy válj el meg szakíts. Az élet nem fekete és fehér.
2019. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Mindig visszatér ez az "élet nem fekete és fehér" duma. Szánalmas.

Szerintem aki rendszeresen csaló, az nem bánja a tetteit. Aki hosszú kapcsolatban egyszer megbotlik, megbánhatja tettét - de nyilván akkor már nem szereti a párját akivel hosszú ideje együtt van, így hát logikusan inkább szakítania kéne. Ha a két fél már nem boldog egymással, megkeseríti a velük egy közösségben élőket is. Ezt nem fogja fel sok szülő, hogy mit művel a gyerekével - feketén-fehéren vagy szürkén, de egyértelmű, hogy megkeseríti az ő életét is...

2019. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan már! Az ember csak szerepeket játszik, mindenki eldönti mit nyer azon amin veszít és fordítva. Nézz már szét! Tömve van a világ bűnös emberekkel, játszmázó párokkal! 10 kapcsolatból jó ha kettő boldog. Ne, ne az 1-2 éves tingli-tanglikat említsd. Akkor most mindenki váljon el és szakítson? Mert következő... aztán a következő...meg az után következő majd jobb lesz. Aztán leszel 70 éves. Le lehet élni egy életet biztonságban, kényelemben, még akkor is ha máshol találja meg az ember a lelki vagy a testi boldogságát. Hol van leírva az, hogy mi a jó recept? Mert valaki azt mondja? Itt nincs jó és rossz, a dolgok csak történnek. Én 40 évig minden szabályt betartottam, mindig odafigyeltem a páromra és egy percet sem voltam boldog, pedig elvileg a jó úton jártam.
2019. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas kifogások. Az árulás attól még árulás és téged jellemez.
2019. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, volt, ahol volt minden, és nem bántam meg, nem éreztem magam szarul utána. Sőt, utólag, mikor megtudtam az illetőről dolgokat, azt mondtam, kár, hogy csak 2x csaltam meg...


És volt, amikor szexnek a közelében nem voltam, csak ültem valaki ölében és szájon puszilt, rendes csók sem volt, utána nem tudtam tükörbe nézni, mikor az akkori páromra gondoltam, akivel épp fasírtban voltunk akkor...


Azóta egyébként nem csaltam meg senkit. És már nem is tudnám megtenni, értelmét se látom.

2019. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!