Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő belenyugodni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő belenyugodni egy szakításba?

Figyelt kérdés

Soha nem szakítottam még senkivel, viszont a barátnőm megtette. Ez az érzés pedig teljesen felőröl.

A hibás én vagyok, ez pedig, ahogy lenni szokott, így sokkal jobban fáj...

Nincs rá semmi gyógyír, hogy ez enyhüljön?

Tudom, hogy azt szokták mondani, és javasolni, hogy ezt csak idő enyhíti, de nekem az is jólesik most, ha ki tudom írni.



2020. márc. 4. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Az jo ha belatod hogy te vagy a hibás, igy a kovetkezo lanynal nem fogod elkovetni ugyanazt.

Moaz Legyél minel többet a barátaiddal, foglald le magad, tuloraval, sportolással. Tilts le mindenhonnan hogy ne tudd ezegetni a facebookját es instagramját. Egyszer már csam az fog eszedbe jutni hogy napok ota eszedbe se jutott :)

Ekezetek hianya miatt elnezest...

2020. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szeretted, ha nagyon több hónap van 1,2 év ha nem igazán akkor akár pár hét. Off : beszélj barátaiddal beszéld ki sird ki magad gondold át és emellett csinálj progranokat, járj el h ne gondolj utána már sokat rá.


N

2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. :) A személy beállítódottságától, aktuális élethelyzetétől, a másik félhez való viszonyától nagyban függ. Közhelyeket tudok puffogtatni, mint hogy adj magadnak időt, engedd meg, hogy gyászolj... az biztos szükséges. Remélem vannak barátaid, akikkel kibeszélheted a dolgot, esetleg azt, hogy a jövőben mit tegyél majd máshogy. De ezt egyedül is végiggondolhatod. Illetve sokat segít, ha a nőkön kívül vannak aktuális céljaid az életben, amikre majd áthelyezheted a fókuszt, amíg lelki regenerálódást tartasz :)
2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig erre az egyik válasz az idő, idővel jobb lesz.

Másrészt én ilyenkor azzal nyugtattam magam, hogy ha szétmentünk akkor nem ő az igazi, plusz a hibáira szoktam koncentrálni és ezzel próbálom győzködni magam.

2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De nem akarom sem elfelejteni, sem a következőnél majd máshogy csinálni. Miért nem tudom kibékíteni, mit mondhatnék neki, hogy megenyhüljön?

Annyira szánalmasnak tartottam mindig, ha valaki ennyire kapaszkodik valakibe, s most mégis ezt csinálom.

Nem csaltam meg, nem ordítoztam vele, és mégis ennyire engesztelhetetlen.

2020. márc. 4. 17:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Más nem fog, nem tud úgy szeretni, mint ő.
2020. márc. 4. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Héj, fent még nem erről volt szó, most meg úgy írsz, mint ha mi értettük volna félre a kérdést :D

Semmit nem tudunk a kapcsolatotokról, a jellemetekről, így nem igazán lehet mit mondani...

Lehet csak simán rájött, hogy nem vagy elég jó neki, akkor próbálkozhatsz te kiengeszteléssel, de nem lesz célravezető. Ellenben a jellemfejlesztés örökérvényű hasznos foglalkozás.

Lehet, hogy más nem fog úgy szeretni mint ahogy ő TETTE, de valószínűleg ez nem is baj, mert idővel lesz akinek a szeretetét jobban fogod értékelni.

De úgy látom egyáltalán nem érdekelnek a vigasztaló szavak, csak mártírkodsz, úgyhogy én léptem.

2020. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem akarok a lelkedbe gázolni de jobb ha hozzászoksz. Lesznek ennél nagyobb pofonok is az élet más terúletein is.
2020. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem akarsz rajta túllépni, addig nem is fogsz. És nem, nem mindent lehet kiengesztelni, egy bocsánatkéréssel nem lehet mindent elintézni, nem tudjuk mi történt, de ha eldöntötte, akkor eldöntötte, nem tudsz mit tenni ezzel. Tanulni tudsz belőle, ennyi. Idővel enyhül és akkor te is belátod, hogy felesleges a múltba kapaszkodni.
2020. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve mentünk szét barátnőmmel. 12 év kapcsolat után. Mai napig nem tettem magam túl. Már most pszichológushoz járok. Pedig tök szuper életem lehetne, többet keresek egymagam mint egy átlagos magyar család. Már most ott tartok hogy a munkahelyemen is rezeg a léc. Adok egy lövést a pszichológiai kezelésnek, ha nem jön be, akkor.... is. Így nem lehet élni. 31F
2020. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!